پنجشنبه 27 تير 1398   23:38:08
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1397/6/17 شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور در نشست مسئولان و معاونین دفاتر نهاد پیام نور :
اجرای اقتصاد مقاومتی مهم ترین وظیفه ما در دانشگاه/ بودجه فرهنگی باید در جای خود هزینه شود

.

دکتر زمانی با تاکید بر لزوم هزینه بودجه فرهنگی صرفا برای امور و فعالیت های فرهنگی گفت: بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور در مقایسه با دیگر دانشگاه ها، عدد قابل مقایسه ای نیست اما تمام سعی دانشگاه بر این است که این بودجه صرفا در جای خود هزینه و به فعالیت های فرهنگی اختصاص داده شود.
رئیس دانشگاه پیام نور در نشست با مسئولان و معاونان دفاتر نهاد دانشگاه پیام نور سراسر کشور افزود: کشور در حال عبور از بحران اقتصادی است که وظیفه ماست که همگام با نظام با همدلی و هم افزایی از این مرحله اقتصادی عبور کنیم.
وی اجرای اقتصاد مقاومتی در دانشگاه را مهم ترین وظیفه مسئولان دانست و تاکید کرد: همه باید به هم کمک کنیم با صرف نظر از برنامه های با درجه اهمیت پایین تر، اقتصاد مقاومتی در شرایط کنونی جامعه اجرا شود .
دکتر زمانی با تاکید بر لزوم حفظ شآن و منزلت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، اظهار داشت: مسئولان نهاد نمایندگان مقام معظم رهبری می توانند با ارائه راهکارهای مناسب، در جهت صرف بودجه های فرهنگی به نحو احسن موثر باشند و دانشگاه نیز استقبال می کند.
نشست مسئولان و معاونین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور امروز با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و مدیران ستادی برگزار و راهکارهای لازم درخصوص صرف بودجه فرهنگی و اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه شد.

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ