پنجشنبه 28 شهريور 1398   19:49:54
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

برگزیده ها
1396/5/15 يكشنبه
با حضور وزیر علوم؛
رییس دانشگاه پیام نور با دانشگاههای فنی و حرفه ای ، جامع علمی - کاربردی و شبکه علمی کشور توافق نامه همکاری مشترک امضاء کرد

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در این مراسم دکتر  فرهادی با ابراز خرسندی از شکل گیری و توسعه با کیفیت شبکه علمی کشور اظهار داشت: با توجه به توسعه همه جانبه شبکه علمی کشور، تمامی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و علمی، مراکز پزشکی و حوزوی به تدریج به شبکه علمی کشور متصل شده و از خدمات آن بهره مند می شوند.

وزیر علوم با بیان اینکه تا پایان شش ماهه اول سال جاری، امکان اتصال تمامی مراکز علمی و تحقیقاتی شهر تهران به شبکه علمی کشور فراهم می شود، گفت: تا پایان مهر ماه، ۵ شهر و تا پایان امسال ۱۰ شهر از خدمات شبکه علمی کشور بهره مند می شوند.

وی افزود: امیدوارم با توجه به پی گیری های انجام شده، شبکه علمی کشور به صورت کامل و جامع در سطح کشور استقرار پیدا کند و در بخش خارج از کشور نیز گستردگی و پیشرفت قابل توجهی داشته باشد.


رییس دانشگاه پیام نور نیز دراین خصوص گفت : با امضای این  تفاهم نامه ، دانشگاه پیام نور در جهت گسترش شبکه علمی کشور و نیز افزایش فعالیتهای علمی دانشگاه در داخل و خارج از کشور گامهای ارزنده ای را برخواهد داشت .
دکتر رستمی ابوسعیدی در ادامه افزود:  با توجه به تصویب هاب بین المللی دانشگاه پیام نور و تبدیل شدن این دانشگاه به قطب بین المللی ، این تفاهم نامه ها در راستای افزایش توانمندی دانشگاه و استفاده از ظرفیت فی مابین خواهد بود .

بر اساس این گزارش، در این نشست که دکتر احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم ، دکتر فریدون مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی و ،دکتر فتح الله مضطرزاده، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و روسای دانشگاههای فنی حرفه ای و علمی کاربردی نیز حضور داشتند ، دکتر رستمی ابوسعیدی رییس دانشگاه پیام نور تفاهم نامه همکاری مشترک با  شبکه علمی کشور و دانشگاه فنی و حرفه ای و جامع علمی – کاربردی امضاء کرد .


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو مطالب
نسخه قابل چاپ