جمعه 29 شهريور 1398   22:40:46
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1398/2/28 شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور تهران جنوب خبر داد:
راه اندازی نخستین پایگاه توانمندسازی حرفه ای روانشناسان و مشاوران کشور در دانشگاه پیام نور تهران جنوب

. 
با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور نخستین پایگاه توانمندسازی حرفه ای روانشناسان و مشاوران کشور در دانشگاه پیام نور تهران جنوب راه اندازی می شود.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر محمد اورکی، رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب با رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور دیدار و در خصوص امکان انعقاد قرارداد آموزشی جهت راه اندازی اولین پایگاه توانمندسازی روانشناسان و مشاوران کشور گفتگو کردند.
 
رئیس دانشگاه پیام نور تهران جنوب در این دیدار گفت: با توجه به تفاهم نامه همکاری دانشگاه پیام نور با سازمان نظام روانشناسان و مشاوران کشور، دانشگاه پیام نور تهران جنوب آمادگی خود را جهت انعقاد قرارداد برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز نظام روانشناسی و مشاوره کشور اعلام کند.
 
رئیس دانشگاه پیام نور تهران جنوب با اشاره به اهداف دانشگاه گفت: رسالت دانشگاه در راستای گسترش آگاهی عمومی، علم آموزی و تربیت نیروهای متخصص است و در همین راستا آماده همکاری با سایر سازمان ها می باشد.
 
دکتر محمد اورکی فعالیت آزمایشگاه تخصصی روانشناسی و کلینیک عصب روانشناختی را از شاخصه های دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برشمرد و خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور تهران جنوب با داشتن آزمایشگاه تخصصی روانشناسی و نوروسایکولوژی و کلینیک عصب روان شناختی با مجهزترین و مدرن ترین دستگاه ها و تجهیزات در سطح کشور امکان همکاری با پژوهشگران، مراکز و موسسات علمی، پژوهشی و آموزشی در رشته های مختلف جهت انجام تحقیقات، پروژه ها و برگزاری دوره های آموزشی و تخصصی را دارد.
عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور در ادامه افزود: وجود دو سالن همایش با مجموع ظرفیت 280 نفری امکان برگزاری همایش ها، کنفرانس ها و برنامه های علمی، تخصصی و دوره های آموزشی، ضمن خدمت و آزمون های حضوری و الکترونیکی را میسر کند.
 
رئیس دانشگاه پیام نور تهران جنوب در پایان تاکید کرد: دانشگاه پیام نور تهران جنوب آمادگی خود را جهت انعقاد قرارداد برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و راه اندازی اولین پایگاه توانمندسازی حرفه ای روانشناسان و مشاوران کشور در دانشگاه پیام نور تهران جنوب اعلام می کند. همچنین زمینه انعقاد تفاهم‌نامه‌ بین سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با دانشگاه پیام نور را جهت اجرای برنامه های کشوری فراهم خواهد آورد.
 
دکتر محمد حاتمی؛ رییس سازمان نظام روانشناسان و مشاوران کشورنیز در این دیدار بیان داشت: سازمان نظام روانشناسان و مشاوران کشور قصد دارد کارگاه ها و دوره های آموزشی و تخصصی جهت روانشناسان و مشاوران در نقاط مختلف کشور برگزار کند.
 
وی با اشاره به تعداد زیاد دانش آموختگان رشته های روانشناسی و مشاوره در سطح کشور افزود: سازمان نظام روانشناسان و مشاوران کشور با هدف تربیت و آموزش این دانش آموختگان و همچنین ارتقاء توانمندی های حرفه ای روانشناسان و مشاورین، در حال راه اندازی پایگاه های توانمندسازی حرفه ای روانشناسان و مشاوران کشور می باشد.
 
 رییس سازمان نظام روانشناسان و مشاوران کشور تاکید کرد: بر اساس بند ۶ ماده ۳ قانون تشکیل سازمان و دستور اخیر وزیر محترم، برنامه های توانمند سازی حرفه ای فارغ التحصیلان رشته روانشناسی و مشاوره با همکاری دانشگاه‌های کشور عملیاتی خواهد شد و دانشگاه پیام نور از امکانات بالایی برخوردار است و ما برای شروع این کار دانشگاه پیام نور تهران جنوب را در نظر داریم.
 
دکتر حاتمی در انتها بیان داشت: این طرح برای سازمان بسیار حائز اهمیت است، فعالیت این پایگاه ها یک حرکت جدید در حوزه آموزش روانشناسان و مشاوران و همچنین قدمی برای معرفی بیشتر فعالیت های این سازمان به افراد جامعه است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ