يكشنبه 30 تير 1398   10:48:58
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1397/5/16 سه‌شنبه
در چهاردهمین دوره المپیاد فرهنگی - ورزشی دانشگاه ها؛
پیام نور بر سکوی سوم مسابقات تنیس روی میز ایستاد

.

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور از کسب عنوان سومی تیم تنیس روی میز دانشگاه پیام نور در چهاردهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی کشور خبرداد وافزود : تیم تنیس روی میز دانشگاه پیام نور همدان به نمایندگی از دانشگاه های پیام نور در این دوره از مسابقات حضور داشت که موفق شد هم دربخش انفرادی وهم در بخش دوبل وهم در بخش تیمی عنوان سومی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.
نصیرزاده افزود: تیم فوتسال دانشگاه پیام نور قم که به نمایندگی از پیام نور دراین دوره از مسابقات حضوردارد بعد از کسب عنوان سرگروهی وصعود به جمع هشت تیم برتر امروز توانست به جمع چهار تیم برتر مسابقات راه یابد.
وی با عنوان اینکه پیش از این تیم والیبال دانشگاه پیام نور گیلان نیز موفق شده بود به جمع هشت تیم برتر مسابقات المپیاد چهاردهم راه یابد، اظهار داشت: در این دوره از مسابقات نمایندگان دانشگاه پیام نور به غیر از سه رشته فوتسال ،والیبال وتنیس روی میز در رشته های جودو ،دوومیدانی ،کشتی فرنگی وآزاد وشنا حضورخواهد داشت.
لازم به توضیح است چهاردهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی کشور از تاریخ ۱۰ الی ۱۸ مرداد به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ