شنبه 2 تير 1397   14:41:30
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
فرهنگی
1395/9/10 چهارشنبه
بازدید معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی از دانشگاه پیام نور استان گلستان
دکتر نجفی برزگز، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی ، از دانشگاه پیام نور استان گلستان بازدید کرد.

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر نجفی برزگر ضمن بازدید از بخش های مختلف آزمایشگاهی، کارگاهی، سایت و کتابخانه مرکز گرگان در نشستی که با حضور هیات رئیسه و مدیران ستادی و روسای مراکز و واحدهای این استان برگزار شد شرکت کرد و به گفتگو پرداخت.
معاون معین ریاست دانشگاه در استان گلستان ، در این دیدار با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: « اصل در دانشگاه فرهنگ می باشد» گفت : شاخصه فعالیتهای دانشگاه به عملکرد فرهنگی آن وابسته است.
معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی با شاره به حضور اقوام مختلف اهل تسنن و تشیع در این استان از ایجاد بستر مناسبی برای برنامه ریزی و انجام فعالیتهای فرهنگی خبر داد و افزود حتی نوع برخورد می تواند فعالیت فرهنگی باشد و باعث تبلیغ فرهنگ اهل بیت شود.
وی افزود : فعالیتهای صورت گرفته در این استان در زمینه وحدت بین شیعه و سنی ، از جمله کنفرانس بین المللی علوم دینی و مبارزه با افراطی گری، انعکاس بسیار خوبی در دفتر مقام معظم رهبری، وزارت علوم و سازمان مرکزی دانشگاه داشته و باعث افتخار این دانشگاه شده است والگویی برای دیگر استانها در این زمینه خواهد بود.
دکتر نجفی با اشاره به اعلام رضایتمندی از عمکرد دانشگاه در دیدارهای دوجانبه ایشان با مسئولین استانی ، از گزارش ها ، انتقادات و پیشنهادات ارائه شده توسط روسا و مدیران تشکر و قدردانی کرد.
در ابتدای این جلسه، دکتر شهریاری، رئیس دانشگاه پیام نور استان، به ارائه گزارش مختصری از عملکرد دانشگاه استان پرداخت و به مسائل و مشکلات موجود و راه حل های پیشنهادی اشاره نمود.
گفتنی است در این دیدار هریک از مدیران ستادی و روسای مراکز و واحدها به بیان دیدگاهها، مسایل و مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما