يكشنبه 30 تير 1398   11:45:53
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1397/6/18 يكشنبه
در دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری؛
جلسه ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود در دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد

.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ، جلسه ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید با حضور ریاست، معاون، رؤسای مراکز و واحد ها و مدیران ستادی  باهدف هماهنگی، برنامه‌ریزی و بحث و تبادل‌نظر پیرامون ارائه راهکارهایی جهت اجراشدن بهتر فرایند ثبت‌نام، در حوزه‌های آموزشی و فرهنگی در دفتر ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
در این نشست دکتر علیرضا آبرود ریاست دانشگاه پیام نور  استان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته جهت برنامه‌ریزی ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید گفت  : هدف از برگزاری این نشست آن است که  با برنامه‌ریزی های دقیق و کاربردی  بتوان نیاز های اولیه دانشجویان را جهت ثبت نام در کمترین زمان ممکن بر طرف نمود  تا بتوان سال تحصیلی جدید را با بهترین کیفیت و بیشترین جذب دانشجو آغاز کنیم.
ایشان با بیان اینکه  هدف و رسالت دانشگاه جذب حداکثری دانشجو می باشد افزود: تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری برنامه های ستاد استقبال دانشجویان ورودی جدید با هدف خدمت رسانی بیشتر قطعا موجب رضایت بیشتر دانشجویان و والدین آنها در زمان ثبت نام خواهد بود.
دکتر آبرود با اشاره به مثبت ارزیابی کردن  سامانه سمپا گفت : متقاضیان تدریس در دانشگاه با ثبت نام در این سیستم و دریافت کد رهگیری به مصاحبه علمی دعوت میشوند و توسط هیأت محترم جذب درخواست آن ها مورد برسی قرار خواهد گرفت.
گفتنی است؛ در پایان نشست حاضرین ضمن بحث و تبادل‌نظر، مواردی را جهت اجرایی شدن ازجمله فضاسازی محیط ثبت‌نام، اطلاع‌رسانی به دانشجویان ورودی جدید در خصوص نحوه ثبت‌نام، تهیه بروشور با محوریت معرفی دانشگاه و آشنایی دانشجویان با کارکنان و بخش‌های مختلف دانشگاه، برپایی غرفه‌هایی جهت معرفی کانون‌ها، تشکلات و انجمن‌های دانشجویی توسط نیروهای فعال دانشجویان، پیش‌بینی اموراتی جهت رفاهیات بیشتر والدین دانشجویان، برگزاری جلسات توجیهی با حضور ریاست و معاونین دانشگاه ،  برپایی میز خدمت ،  استفاده از ظرفیت اساتید مشاور  ، دعوت از مسؤلین  استانی فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور  و ..... را به تصویب رساندند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر