دوشنبه 1 مهر 1398   22:02:17
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/3/1 چهارشنبه
با هدف ارتقای سطح همکاری های دو سازمان
مدیر کل اداره پست استان آذربایجان شرقی با دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان دیدار کرد

.


به گزارش روابط عمومی  :دکتر پوربزرگ مدیرکل اداره پست با دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذریایجان شرقی دیدارکرد و در راستای ارتقای سطح همکاریهای دو سازمان و نحوه تعامل فی مابین رایزنی کردند.
دکتر معصومی گفت : اداره پست یکی از سازمانهای بزرگ و تاثیر گذار کشور هست و انجام بسیاری از کارهای مهم توسط این سازمان برای مردم سهل و سریع تر شده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از راههای حل مشکلات کنونی کشور اجرای دقیق اصل 44 و نظارت مستمر بر آن است ، گفت : اداره پست این کار را به نحو مطلوب به انجام رسانده است و ما شاهد رضایت مندی اکثریت مردم از خدمات این سازمان هستیم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی  با تبیین برنامه های دانشگاه پیام نور و سیستم اداری و آموزشی این دانشگاه ، گفت : آماده افزایش همکاری و گسترش مناسبات بین دوسازمان جهت بهره مندی طرفین هستیم .
 همچنین پوربزرگ از دکتر معصومی و آمادگی ایشان جهت استفاده از پتانسیل های دو سازمان ، به تشریح رسالت و اهداف سازمان پست جمهوری اسلامی پرداخته و افزود : استان آذربایجان شرقی بر اساس شاخص های تعریف شده کشوری حائز رتبه اول در بین تمامی استان های کشور است و با پرسنل مجرب در هر لحظه و هر مکان در حال افزایش کیفیت کاری خود است.
وی با اشاره به لزوم و اهمیت آموزش دائمی پرسنل و ارتقاء سطح کیفی آنان ، گفت : اعتقاد دارم که یادگیری و آموزش باعث رفتار صحیح می شود که خروجی آن در جامعه می تواند بسیار محسوس و چشمگیر باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر