يكشنبه 30 تير 1398   10:55:39
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1397/6/18 يكشنبه
به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد؛
مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکردبرگزارشد

.


بیست و دومین دوره استانی  مسابقات قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار شد.
به گزاش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشجویان  و توسعه فضای معنوی و قرآنی  و نیز زمینه‌سازی انس و الفت آنان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آن آموزه‌ها در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد به کار خود پایان داد. 
دکتر علیرضا آبرود ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این دوره از مسابقات گفت: برگزاری این گونه مسابقات باعث تعالی مسابقات قرآنی در سطح دانشگاه و ارزش گذاری به برنامه های قرآنی و عترتی خواهد شد.
 وی اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور337 نفر دانشجو آقا و خانم از مراکز و واحد ها  دردو بخش آوایی و ادبی برگزار شد که بخش آوایی شامل: رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جزء ، حفظ ۱۰ جزء ، حفظ ۲۰ جزء ، حفظ کل، دعا و مناجات‌خوانی، اذان و بخش ادبی شامل : رشته های شعر، داستان‌، نمایش‌نامه‌نویسی و فیلم‌ نامه‌نویسی برگزار شد که برگزیدگان بخش های آوایی به مرحله کشوری درمهرماه به میزبانی استان کرمانشاه برگزار میگرد راه خواهند یافت.
لازم به ذکر است بیست و دومین دوره مسابقات فرآن و عترت در دو روز به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار شد ونفرات برگزیده به مسابقات کشوری معرفی شدند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر