جمعه 29 شهريور 1398   23:09:20
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/3/5 يكشنبه
به میزبانی دانشگاه پیام نور گناوه؛
نشست هم اندیشی بررسی چالش ها و آسیب های مربوط به بانوان گناوه برگزار شد

.

نشست هم اندیشی بررسی چالش ها و آسیب های مربوط به بانوان گناوه در دانشگاه پیام نور این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس دانشگاه پیام نور گناوه در این نشست گفت: این دانشگاه با 20 سال سابقه خدمت به شهروندان به عنوان اولین و بزرگترین مرکز آموزش عالی شمال استان، در اجرای رسالت های فرهنگی خود تصمیم گرفت گامی مفید در راستای شناسایی چالش ها و آسیب های مربوطه و ارایه راهکارها به قشر بانوان بردارد.
مجید قربانی افزود: این نشست با هدف هم اندیشی و هم افزایی بین متولیان و دست اندرکاران امور بانوان شهرستان برای تبادل تجربیات در حوزه های مختلف تشکیل شده است.
وی اظهارداشت: برگزاری این نشست بدین معنا نیست که در این زمینه اقدامی صورت نگرفته بلکه تمامی دستگاه های مربوطه در سالیان اخیر زحمات زیادی کشیده و برنامه های خوبی اجرا کرده اند.
وی گفت: چنانچه در این زمینه بین دستگاه های متولی، اتحاد و مشارکت بیشتری به وجود آید و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و منابع انسانی و مادی نهادهای مختلف در اختیار یک مجموعه واحد و منسجم قرار گیرد، برنامه ها با کیفیت بیشتر و اثرگذارتر خواهند بود.
رئیس دانشگاه پیام نور گناوه نیز دراین نشست افزود: با تشکیل این کارگروه، جلساتی بصورت ماهانه در قالب اتاق فکر برگزار و بناست در هر جلسه روی یکی از چالش ها و آسیب های حوزه بانوان با حضور دستگاه ها و نهادهای مرتبط بحث و تبادل نظر و راهکارهای مرتبط با موضوع ارایه شود تا نقاط ضعف برطرف و نقاط قوت تقویت شود.

همچنین عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور گناوه افزود: آسیب شناسی جامعه زنان نیازمند راهکار عملی در تمامی زمینه ها و کاهش وابستگی آنان به فضای مجازی با جایگزین کردن برنامه های مناسب است.
پرستو دولابی افزود: تاکنون در زمینه ایجاد و فرهنگ سازی نظیر سبک زندگی، با معنویت و اخلاق اقدام لازم صورت نگرفته است.
وی از کمبود امکانات ورزشی، رفاهی و سرگرمی برای بانوان این شهر توسط متولیان ابراز گله مندی کرد و گفت: بهره مندنشدن بانوان از چنین امکاناتی می تواند آنان را در معرض آسیب های اجتماعی قرار دهد.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر