جمعه 29 شهريور 1398   23:03:57
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1398/3/4 شنبه
رئیس کانون وکلای آذربایجان شرقی ؛
سطح علمی دانشجویان پیام نور در رشته حقوق بالاست

.

نشست هیئت مدیره کانون وکلاء دادگستری استان آذربایجان شرقی با اعضاء هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور استان درراستای معرفی پتانسیل های دانشگاه پیام نور و تعامل سازنده با نهادهای مختلف اداری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی:دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت : دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور و با سیستم آموزشی متفاوت از سایر دانشگاهها سهم قابل توجهی از جامعه دانشجویی استان و کشور را دراختیار دارد و به همان نسبت از امکانات فیزیکی و جغرافیایی مناسبی برخوردار است .

وی با تبیین اهداف دانشگاه پیام نور و برنامه ریزی مناسب در سطح کشور و استان جهت تحقق آنها گفت : سیستم آموزشی با کیفیت این دانشگاه منجر به فارغ التحصیلی دانشجویانی با اعتماد به نفس و سطح علمی بالا گردیده است که بر طبق آمار ارائه شده از سوی نهادهای مربوطه بیش از 50 درصد قبولین در آزمونهای مختلف رشته حقوق از قبیل وکالت و دفترداری و ... از دانشجویان دانشگاه پیام نور هستند.

دکتر شربیانی رئیس کانون وکلای دادگستری استان نیز ضمن تاکید بر سیستم آموزشی متفاوت و سازنده این دانشگاه ادامه داد : با توجه به نوع رویکرد اداری و کاری خود در کانون وکلا و نیز مراجعه طیف گسترده دانشجویان فارغ التحصیل رشته حقوق به کانون ، شاهد سطح علمی بالای دانشجویان پیام نور هستیم که اکثریت مراجعه کنندگان را نیز شامل می شوند و این نشان از موفقیت این سیستم آموزشی در کشور است .

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر