شنبه 2 تير 1397   14:42:37
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
1395/12/24 سه شنبه
رئیس دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان :
دستاوردهای شرکت های دانش بنیان راهگشای چرخه صنعت و تجارت کشور خواهد بود

.

همایش شرکت های دانش بنیان در دانشگاه پیام نور چابهار برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، رییس همایش ملی شرکت های دانش بنیان ضمن تشکر از مدیران عالی دانشگاه در حمایت از برپایی این همایش گفت: خوشبختانه همایش ملی شرکت های دانش بنیان با استقبال چشمگیر متخصصان و پژوهشگران این حوزه مطالعاتی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برتر روبرو شد و طی دو روز برگزاری مباحث بسیار ارزشمندی در آن مطرح شد.
دکتر اویسی افزود: دستاوردهای شرکت های دانش بنیان راهگشای چرخه صنعت و تجارت کشور خواهد بود، و راه تحقق تبدیل علم به ثروت ماهیت اصلی شرکت های دانش بنیان است.
رییس دانشگاه پیام نور سیستان یادآور شد: همزمان با برگزاری این همایش نیز دو کارگاه آموزشی با عناوین "مدل های کسب و کار " و " ارزیابی و ممیزی صلاحیت شرکت های دانش بنیان" برای علاقمندان برگزار شد و همچنین در پنل ویژه ای فرصت ها و چالش های شرکت های دانش بنیان به بحث گذاشته شد.
دکتر اویسی گفت: در این همایش ملی حمایت از شرکت های دانش بنیان، همیابی و گسترش تعاملات بین شرکت ها، تجربیات و دغدغه ها ، کارگاه ها اولویت و هدف اصلی بود و سخنرانی های ویژه متخصصان و اندیشمندان به محفل ما زینتی زیبا بخشید، و مهمانان گرامی و گران سنگ بر وزن آن افزودند، نمایندگان شرکت ها توانستند پتانسیل، ظرفیت و محصولات خود را معرفی کنندو برخی قراردادها نیز منعقد شد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با برگزاری نشست ها و همایش ها مشابه دیگر می توان اهمیت موضوع را با نگاه توسعه و پژوهش محور ادامه داد و نقش بی بدیل شرکت های دانش بنیان در توسعه علمی و اقتصادی ایران اسلامی را با با نگاه علمی و بررسی کلیدی تر فرصت ها و چالش ها شاهد بود.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما