جمعه 23 آذر 1397   04:26:45
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
جح
با معرفی 5ایده برتر ؛ هشتمین رویداد شتاب آذربایجان در دانشگاه پیام نور خوی برگزار شد

هشتمین رویداد شتاب آذربایجان غربی با معرفی 5 ایده برتر با حضور پر شور دانشجویان و دانش آموزان ایده پرداز شهرستان و جمعی از مسئولین و مدرسین کارآفرینی دانشگاه پیام نور مرکز خوی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز خوی در یک رویداد گفت:علاوه بر آموزش یکی از رسالت‌های نظام آموزشی ، شناسایی استعدادهای دانشجویان و هدایت آن‌ها به سمت ایجاد کسب ‌و کار است و برگزاری رویداد شتاب توسط پارک علم و فناوری می‌تواند در توسعه کسب و کار نقش موثری ایفا کند.
وی ابراز کرد: هر یک از شرکت‌کنندگان رسانه‌ای برای ترویج رویدادهای شتاب خواهند بود و امیدواریم برگزاری اولین رویداد شتاب در خوی باعث افزایش ایده پردازی در منطقه شود.
حیدری رئیس پارک علم و فنآوری آذربایجان غربی نیز گفت: یکی از اهداف برگزاری رویداد شتاب توسعه در شهرستان‌ها، تشویق دانش آموزان، دانشجویان و عموم مردم به ایده‌پردازی ، گسترش فرهنگ کارآفرینی و شروع یک کسب و کار نوین است.
دکتر حیدری اعلام کرد: راه‌اندازی مرکز رشد در خوی از جمله برنامه‌های پارک علم و فناوری است چراکه این شهرستان ضمن داشتن شرایط در شمال استان، دارای یکی از مرزهای ارتباطی کشور با اروپا نیز به شمار می‌رود.
در آیین اختتامیه این رویداد علمی تعداد ایده‌پردازان شرکت کننده در این همایش به 22 نفر رسید که در پایان این رویداد از نفرات برتر تجلیل شد. یوسف نادری با ایده بطری آب آجری و ظرف غذای کودک رتبه اول، علی سبزعلی پور با ایده دوپامین حائز رتبه دوم، هادی قویدل با ایده افزایش کارایی الیاف گیاهی در برابر گرما و سایش با استفاده از نانو مواد رتبه سوم و معصومه میرکاظم زاده با ایده مدیریت متقاضیان خروج از مرز رازی رتبه چهارم و الهه محمدزاد اصل برای ایده استفاده از کلکسیون گیاهان دارویی به جای چمن در فضاهای سبز در شهرها توانست رتبه پنجم را کسب کرده و ستاره مرادنیا برای ایده تولید محصولات زراعی بدون علف هرز به عنوان ایده قابل تقدیر شناخته شد.
گفتنی است ،کارگاه آموزشی «چگونه سلطان کسب وکارخودباشیم » نیزباهدف شناخت عوامل موثربرکارآفرینی رشد و موفقیت ازدیگربرنامه های این رویداد بود .

بيشتر