پنجشنبه 11 تير 1394   08:09:46
صفحه اصلی

معرفی دانشگاه


دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی- اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، ارتقاء علمی و پژوهشی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.(ادامه...)

ساختار دانشگاه

ریاست دانشگاه


ریاست دانشگاه
شورای دانشگاه
هیات ممیزه
هیات امنا
هیات رئیسه
مرکز مطالعات حقوق
مرکز مطالعات مدیریت

معاونت حقوقی، مجلس و هماهنگی استانها


دفتر امور حقوقی
دفتر امور مجلس
دفتر هماهنگی امور استانها

مراکز بین الملل


دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل


مراکز بین الملل داخل

مراکز بین الملل خارج

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
رقابت 13هزار داوطلب فراگير براي ورود به دانشگاه پيام نور شهرهاي فارس(تاريخ درج خبر :14/10/90)

11شهرستان فارس مجري برگزاري آزمون فراگيردانشگاه پيام نور در 23دي ماه

نحوه توزيع كارت ورود به جلسه آزمون هاي فراگير دانشگاه پيام نور اعلام شد

 

بيش از13هزار داوطلب ورود به مراكز وواحدهاي دانشگاه پيام نوراستان فارس درآزمون فراگير امسال شركت مي كنند.

سرپرست دانشگاه پيام نور استان فارس اظهار داشت: در آزمون ورودي دوره هاي فراگير كه در روز جمعه 23دي ماه برگزار مي شود،بيش از 5هزار نفر در مقطع كارشناسي ارشد،7700نفر در مقطع كارشناسي و 360نفر در مقطع كارشناسي ناپيوسته رقابت مي كنند.

دكتر سعيد مظلوميان تصريح كرد: آزمون مقطع كارشناسي در نوبت صبح ، كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي ارشد در نوبت عصر روز جمعه23دي ماه در مراكزوواحدهاي دانشگاه پيام نور برگزار مي شود.

وي با بيان اينكه  كارت شركت در آزمون از روز سه شنبه20دي ماه و ازطريق سايت سازمان سنجش به نشاني sanjesh.org توزيع مي شود خاطرنشان كرد: پذيرفته شدگان  دانشگاه از بهمن ماه  تحصيل خود را در دانشگاه آغاز مي كنند.

 رئيس دانشگاه پيام‌نور استان فارس با بيان اينكه نمره نهايي لازم براي قبولي در آزمون كارشناسي ارشد بر اساس تأثير 80 درصدي ميانگين دروس حاصل از آزمون و تأثير 20 درصدي معدل مدرك كارشناسي است، گفت: ميانگين مدرك كارشناسي براي دانش‌پذيراني كه فارغ التحصيل دوره كارشناسي ناپيوسته هستند، حاصل ميانگين دو مقطع كارداني و كارشناسي ناپيوسته است

دكتر مظلوميان  خاطرنشان كرد: آزمون فراگير امسال در شهرهاي شيراز ، فسا ، كازرون ، جهرم ، داراب ، سپيدان،فيروزآباد،لارستان،لامرد،مرودشت و نورآباد ممسني برگزار مي شود كه محل دقيق آزمون داوطلبان در كارت ورود به جلسه قيد شده است.

بنابرگزارش ديگري ،دكتر سعيد حسامي قائم‌مقام رئيس دانشگاه پيام‌نور كشور نيز با اشاره به برگزاري آزمون‌هاي فراگير اين دانشگاه درروز 23 دي‌، درباره ظرفيت پذيرش دانشجو در اين دوره، گفت: در مقطع كارشناسي فراگير دانشگاه پيام‌نور 243 هزار نفر پذيرش مي‌شوند. اين آمار در كارشناسي‌ارشد 11 هزار و 260 نفر و در كارشناسي ناپيوسته به تعداد داوطلبان جاي خالي وجود دارد و در صورتي كه داوطلبان بتوانند انتخاب رشته صحيح داشته باشند در رشته مورد علاقه خود پذيرش مي‌شوند.

وي از پذيرش حضوري، نيمه‌حضوري و مجازي دوره كارشناسي‌ارشد دانشگاه پيام‌نور خبر داد و گفت: امسال 14 رشته افزايش يافته است و پذيرش دانشجو در 789 رشته محل مقطع كارشناسي‌ارشد صورت مي‌پذيرد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت | مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.