دوشنبه 6 خرداد 1398   06:19:06
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
54545

6585

4898846

8785

87866
با حضور سفیر کبیر ایران در افغانستان و جمعی از مسئولان کشور افغانستان؛ جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز افغانستان برگزار شد (+تصاویر) با حضور سفیر کبیر ایران در افغانستان دومین جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز افغانستان در تالار مجلل شهر کابل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در این جشن 326 نفر دانش¬ آموخته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته¬ های حقوق بین¬ الملل، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، علوم سیاسی، علوم اقتصاد و مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، الهیات- فقه و مبانی حقوق و ادبیات فارسی، امور تربیتی، آموزش دینی و عربی، آموزش زبان انگلیسی و آموزش ریاضی، حقوق، اقتصاد، روانشناسی عمومی، ادبیات، حسابداری و کامپیوتر حضور یافتند.
دکتر عباس گنجی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز افغانستان طی سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت ها و دستاوردها این دانشگاه پرداخت و از راه اندازی مقطع دکتری در آینده نیز در دانشگاه پیام نور افغانستان خبر داد.
سفیر کبیر و نماینده تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل نیز در این مراسم گفت: از مولوی مفلح تشکر می کنیم که سخنان شان یادآور پیوندهای ناگسستنی دو ملت دوست و برادر با مشترکات فرهنگی است.
دکتر محمدرضا بهرامی در لابلای صحبت هایش از دانشگاه های خصوصی بخصوص دانشگاه ایرانی در افغانستان قدردانی کرد و گفت: سهم این نهادهای علمی در تقویت و بهبود وضعیت علمی و اکادمیک بسیار مفید و اثر گذار بوده است.
در بخش پایانی این مراسم سوگندنامه دانشجویان قرائت شد و لوح تقدیر و تندیس یادبودی به دانش آموختگان اهدا شد.
لازم به ذکر است؛ از آغاز فعالیت دانشگاه پیام نور مرکز افغانستان تاکنون 1400دانشجو در این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.
گفتنی است؛ سید محمدحسین شریفی بلخابی عضو مجلس نمایندگان و از دانش آموخته دانشگاه پیام نور؛ محمد یوسف اعتبار مشاور وزارت خارجه جمهوری اسلامی افغانستان و دانش آموخته دانشگاه پیام نور؛ سیدحسین عالمی بلخی وزیر امور مهاجرین؛ فاطمه نظری عضو مجلس نمایندگان و دانش آموخته دانشگاه پیام نور؛ وحیدالله سباون مشاور ریاست جمهوری و دانش آموخته دانشگاه پیام نور و دکتر سید علی کاظمی عضو مجلس نمایندگان و دانش آموخته دانشگاه پیام نور در این مراسم حضور داشتند و به سخنرانی پرداختند.

بيشتر