سه شنبه 6 مرداد 1394   22:15:57
صفحه اصلی

معرفی دانشگاه


دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی- اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، ارتقاء علمی و پژوهشی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.(ادامه...)

ساختار دانشگاه

ریاست دانشگاه


ریاست دانشگاه
شورای دانشگاه
هیات ممیزه
هیات امنا
هیات رئیسه
مرکز مطالعات حقوق
مرکز مطالعات مدیریت

معاونت حقوقی، مجلس و هماهنگی استانها


دفتر امور حقوقی
دفتر امور مجلس
دفتر هماهنگی امور استانها

مراکز بین الملل


دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل


مراکز بین الملل داخل

مراکز بین الملل خارج

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار مراكز و واحد هاي دانشگاه پيام نور آذربايجان غربي(تاريخ درج خبر :8/11/90)

برگزاري كارگاههاي آموزشي ويژه اساتيد دانشگاه پيام نور استان آذربايجان غربي

كارگاههاي آموزشي ويژه اساتيد دانشگاههاي پيام نور استان برگزار شد

 به گزارش روابط عمومي پيام نور استان آذربايجان غربي اين كارگاهها با عناوين ، روشهاي نوين تدريس و ارتباط موثر ،به صورت همزمان با حضور بيش از 100 نفر از اساتيد مراكز و واحدهاي دانشگاههاي پيام نور استان در پيام نور مركز اروميه برگزار شد. در ابتداي اين برنامه دكتر ظهري رئيس دانشگاه پيام نور استان فرصت پيش آمده در حضور اساتيد در اين كارگاه را مغتنم دانسته و بر تداوم برگزاري چنين كارگاههايي تاكيد نمود.

قابل ذكر است مدرسين اين كارگاهها آقايان دكتر نريماني و دكتر معيني كيا از اعضاي هيئت علمي دانشگاه محقق اردبيلي بودند.

 

 

 

بازديد رئيس دانشگاه پيام نور استان از مركز ماكو و واحد پيرانشهر

رئيس دانشگاه پيام نور استان از دانشگاههاي ماكو و پيرانشهر بازديد به عمل آورد

 به گزارش روابط عمومي پيام نور استان آذربايجان غربي دكتر ظهري در ادامه بازديدهاي دانشگاهي از مراكز و واحدهاي پيام نور استان ، ضمن بازديد از مراكز ماكو و واحد پيرانشهر در جريان وضعيت توسعه و مسايل و مشكلات آموزشي اين دانشگاهها قرار گرفتند.

 

 

برگزاري شوراي فرهنگي دانشگاه پيام نور استان آذربايجان غربي

شواري فرهنگي دانشگاه پيام نور استان با حضور روساي مراكز خوي و نقده تشكيل شد. به گزارش روابط عمومي پيام نور استان   آذربايجان غربي دراين جلسه ضمن بررسي برنامه هاي ويژه فرهنگي دهه فجر در مراكز و واحدهاي استان ، نسبت به بررسي برنامه هاي فرهنگي كه در بهمن ماه سال جاري برگزار خواهد شد. بحث و تبادل نظر صورت پذيرفته و همچنين بر ادامه برگزاري كرسي هاي نظريه پردازي و آزادانديشي تاكيد شد.

در اين جلسه برگزاري برنامه هايي چون نشست بصيرت و بيداري اسلامي ويژه اساتيد، نشست هم انديشي مديران مطبوعات و رسانه هاي عمومي استان و برگزاري مسابقات ويژه ورزشي بين تيم هاي مراكز و واحدهاي استان مورد تصويب قرار گرفت.

 

برگزاري مسابقه فوتسال بين كاركنان دانشگاه پيام نور واحد سيه چشمه با مراكز خوي و ماكو

مسابقه فوتسال بين تيم هاي واحد سيه چشمه با مراكز خوي و ماكو برگزار شد. به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور واحد سيه چشمه ، تيم اين دانشگاه در مسابقات دوستانه با دانشگاههاي پيام نور مراكز ماكو و خوي كه در ديدارهاي رفت و برگشت برگزار شد موفق شد دانشگاههاي پيام نور مركز خوي و ماكو را شكست دهد. قابل ذكر است مسابقات با هدف آمادگي هر چه بيشتر تيم پيام نور واحد سيه چشمه تدارك ديده شده بودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.