دوشنبه 3 تير 1398   20:02:47
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
45547878
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس : پیام نور، دانشگاهی مردمی و با کیفیت و ممتاز است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از دانشگاه پیام نور که نقش محوری در جهت شکستن سد کنکور وگسترش آموزش عالی درسطح کشور داشته حمایت و قدردانی می کنیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، جبار کوچکی نژاد در دیدار با رئیس دانشگاه پیام نور استان و معاونان دانشگاه پیام نور استان گیلان تصریح کرد: از دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاهی فراگیر در اقصی نقاط کشور و در جهت تحصیل همگانی مردم در نظام اسلامی که بحق نقش محوری در جهت شکستن سد کنکور و گسترش آموزش عالی در سطح کشور داشته حمایت و قدردانی می کنیم.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حدمات دانشگاه پیام نور در سراسر کشور، ابراز داشت: این دانشگاه با مجموعه خوبی که در اقصی نقاط کشور دارد، حقیقتاً خدمات با ارزشی را در گسترش علم و دانش در سطح کشور دارد و از این حیث دانشگاهی ممتاز و روبه رشد است .
رییس دانشگاه پیام نور استان گیلان نیز در این دیدار با ارائه گزارش فعالیتهای دانشگاه پیام نور استان گفت: خوشبختانه با اهتمام و پشتیبانی دکتر رستمی ریاست محترم دانشگاه پیام نور کشور و مساعدت نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی توانستیم به موفقیت های بزرگ در اکثر بخش ها در سال 95 دست پیدا کنیم.
دکتر صادقی در پایان باقدردانی از زحمات نمایندگان محترم مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواستار مساعدت و پشتیبانی بیش از پیش نمایندگان در توسعه این دانشگاه مردمی شد.

بيشتر