سه شنبه 6 مرداد 1394   19:50:27
صفحه اصلی

معرفی دانشگاه


دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی- اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، ارتقاء علمی و پژوهشی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.(ادامه...)

ساختار دانشگاه

ریاست دانشگاه


ریاست دانشگاه
شورای دانشگاه
هیات ممیزه
هیات امنا
هیات رئیسه
مرکز مطالعات حقوق
مرکز مطالعات مدیریت

معاونت حقوقی، مجلس و هماهنگی استانها


دفتر امور حقوقی
دفتر امور مجلس
دفتر هماهنگی امور استانها

مراکز بین الملل


دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل


مراکز بین الملل داخل

مراکز بین الملل خارج

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
9 كشته و 6 زخمي در تصادف جاده اي دانشجويان دانشگاه پيام نور (تاريخ درج خبر:24/11/89)

تعدادي از دانشجويان دانشگاه‌هاي استان مركزي جهت حضور در همايش مهدويت عازم شهر قم بودندكه در مسير حركت دچار سانحه شده و جان باختند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور: تعدادي از دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي استان مركزي كه به مناسبت نهم ربيع الاول، سالروز امامت و ولايت حضرت مهدي(عج) جهت حضور در همايش مهدويت عازم شهر قم بودند، در مسير حركت دچار سانحه شده و جان باختند.
اين سانحه وقتي رخ مي‌دهد كه يك تريلي حامل بار دچار انحراف كامل شده و وارد جاده مقابل مي‌شود و به ميني بوس حامل دانشجويان برخورد مي‌كند.

 آمار اوليه نشان مي‌دهد 9 نفر از اين دانشجويان فوت شده و 6 نفر زخمي شده‌اند.
  اين در حالي است كه ساعاتي پيش اعلام شده بود كه سر نشينان اين ميني بوس 55 نفر بودند كه رئيس دانشگاه استان مركزي با تكذيب اين خبر گفت: 55 نفر از كل دانشگاههاي استان مركزي جهت حضور در همايش مهدويت  با يك دستگاه اتوبوس و يك دستگاه ميني بوس و يك دستگاه سواري عازم قم بودند كه متاسفانه ميني بوسي كه حامل 15 سرنشين دانشجويان دانشگاه پيام نور بود دچار حادثه شده و 9 كشته و 6 زخمي بر جاي گذاشت.
  وي همچنين انعكاس خبر برخي از خبر گزاري ها مبني بر وخيم بودن حال دانشجويان را نيز تكذيب كرد و گفت : خوشبختانه حال مجروحان خوب است و يكي از آنها نيز از بيمارستان مرخص شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.