شنبه 12 تير 1395   08:12:17
بيشتر
9 كشته و 6 زخمي در تصادف جاده اي دانشجويان دانشگاه پيام نور (تاريخ درج خبر:24/11/89)

تعدادي از دانشجويان دانشگاه‌هاي استان مركزي جهت حضور در همايش مهدويت عازم شهر قم بودندكه در مسير حركت دچار سانحه شده و جان باختند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه پيام نور: تعدادي از دانشجويان بسيجي دانشگاه‌هاي استان مركزي كه به مناسبت نهم ربيع الاول، سالروز امامت و ولايت حضرت مهدي(عج) جهت حضور در همايش مهدويت عازم شهر قم بودند، در مسير حركت دچار سانحه شده و جان باختند.
اين سانحه وقتي رخ مي‌دهد كه يك تريلي حامل بار دچار انحراف كامل شده و وارد جاده مقابل مي‌شود و به ميني بوس حامل دانشجويان برخورد مي‌كند.

 آمار اوليه نشان مي‌دهد 9 نفر از اين دانشجويان فوت شده و 6 نفر زخمي شده‌اند.
  اين در حالي است كه ساعاتي پيش اعلام شده بود كه سر نشينان اين ميني بوس 55 نفر بودند كه رئيس دانشگاه استان مركزي با تكذيب اين خبر گفت: 55 نفر از كل دانشگاههاي استان مركزي جهت حضور در همايش مهدويت  با يك دستگاه اتوبوس و يك دستگاه ميني بوس و يك دستگاه سواري عازم قم بودند كه متاسفانه ميني بوسي كه حامل 15 سرنشين دانشجويان دانشگاه پيام نور بود دچار حادثه شده و 9 كشته و 6 زخمي بر جاي گذاشت.
  وي همچنين انعكاس خبر برخي از خبر گزاري ها مبني بر وخيم بودن حال دانشجويان را نيز تكذيب كرد و گفت : خوشبختانه حال مجروحان خوب است و يكي از آنها نيز از بيمارستان مرخص شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.