سه شنبه 13 مرداد 1394   01:53:56
صفحه اصلی

معرفی دانشگاه


دانشگاه پیام‌نور، دانشگاهی است با هویت ایرانی- اسلامی که برای ایفای نقش و مسئولیت خود در جهت تحکیم جایگاه علمی و پژوهشی در میان دانشگاه‌های باز و آموزش از راه دور دنیا به گسترش رشد و تعالی تقوی و فضائل انسانی، ارتقاء علمی و پژوهشی، تعمیق جنبش نرم افزاری، امید بخشیدن و گسترش دامنه دانش، یادگیری در همه جا، همه وقت و برای همه در محیطی ایمن و مبتنی بر عدالت در راستای سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران در سطح ملّی و جهانی اهتمام می‌ورزد.(ادامه...)

ساختار دانشگاه

ریاست دانشگاه


ریاست دانشگاه
شورای دانشگاه
هیات ممیزه
هیات امنا
هیات رئیسه
مرکز مطالعات حقوق
مرکز مطالعات مدیریت

معاونت حقوقی، مجلس و هماهنگی استانها


دفتر امور حقوقی
دفتر امور مجلس
دفتر هماهنگی امور استانها

مراکز بین الملل


دفتر برنامه ریزی و هماهنگی مراکز بین الملل


مراکز بین الملل داخل

مراکز بین الملل خارج

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور از اول مهر ماه(تاريخ درج خبر :13/6/90) رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور از تغيير تاريخ ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد  اين دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام وروديهاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور كه قرار بود در شهريور ماه صورت گيرد در مهر ماه انجام مي شود.
 
به گزارش روابطعمومي دانشگاه پيام نور "محمد هادي امين ناجي  با اعلام اين خبر اضافه كرد: در دانشگاه پيام نور ابتدا ثبت نام وروديهاي قبل كه در روزهاي 21 تا 27 شهريورماه اعلام شده است انجام مي شود. پس از اتمام ثبت نام اين دانشجويان، وروديهاي جديد كارشناسي ارشد  دانشگاه پيام نور مي توانند از 1 تا 5 مهر ماه روند ثبت نام خود را كه به صورت اينترنتي انجام مي شود پيگيري كنند.

به گفته رئيس مركز آزمون دانشگاه پيام نور، پذيرفته شدگان اين دانشگاه بعد از ورود به پايگاه اينترنتي دانشگاه پيام نور به نشاني www.pnu.ac.ir از چگونگي روند ثبت نام خود مطلع مي شوند.

امين ناجي گفت: دانشگاه براي آنان رمز عبور و شناسه كاربري صادر مي كند كه از طريق آن مي توانند در سايت گلستان پيام نور نسبت به ساير مراحل ثبت نام اقدام كنند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.