جمعه 17 ارديبهشت 1395   09:57:13
بيشتر
پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت آغاز سال تحصیلی : تاکید ریاست محترم دانشگاه بر حضور گسترده پیام نوریان در خلق حماسه اقتصادی

متن پیام تبریک رئیس دانشگاه پیام نور به شرح ذیل است:

بسم ا... الرحمن الرحیم

 طلب العلم فریضه علی کل مسلم

 آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور  صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را آرزومندیم.

بار دیگر فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید برای عموم ملت ایران به ویژه دانشجویان، شورآفرین و نویدبخش فردایی بهتر است وجامعه دانشگاهی پیام نور کشور اعم از اساتید و دانشجویان عزیز و کارکنان پرتلاش با استعانت از خداوند متعال و اراده ای راسخ در انجام شایسته فعالیت های علمی و پژوهشی، خود را برای ایفای وظایف و مسئولیتهای خطیر شان آماده و مهیا می نمایند.

دانشجویان عزیز ورودی جدید اکنون که وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شده‌اند، مطمئناً قدر لحظات آن را می‌دانند و با احساس مسئولیت بیشتر نسبت به آینده جامعه خود و سرنوشت بشریت، با فعالیت علمی و افزایش بصیرت دینی و سیاسی، پیگیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و اهداف متعالی اسلام خواهند بود. پس باید با همتی بلند و اراده‌ای استوار به برنامه‌ریزی جامع و دقیق بپردازند و در کنار تلاش علمی و سایر فعالیت‌ها، خودسازی و مراقبت از گوهر وجودی خود را فراموش نکنند.

بهره برداری از مقتضیات و ظرفیتهای موجود در سالی که مقام معظم رهبری(حفظه ا...) به نام «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی » نام نهادند شرایط را برای تحقق اهداف و پیشبرد برنامه های نظام آموزش عالی کشور در ابعاد ملی و بین المللی بیش از پیش فراهم نموده است. کما اینکه از ابتدای سال 92 نیز شاهد عظیم ترین حماسه سیاسی با حضور پررنگ و ارزشمند مردم و به ویژه دانشگاهیان و دانشجویان عزیز در صحنه انتخابات بودیم که  سیلی بزرگی بر صورت دشمنان اسلام و ایران تلقی می گردد.  با تشکیل دولتی خدمتگزار بدیهی است حضور گسترده دانشگاهیان و دانشجویان خلاق در عرصه حماسه اقتصادی و کمک به مسئولان نظام و دولت یازدهم برای تحقق حماسه ای دیگر نیز خالی از لطف نخواهد بود و دانشگاه پیام نور از تمامی ایده ها ، ابتکارات و خلاقیت های دانشجویان این دانشگاه در این عرصه که نقشه استکبار جهانی برای تحت فشار قرار دادن جمهوری اسلامی ایران را نقش بر آب می کند، استقبال خواهد کرد.

امید است به فضل الهی جامعه علمی و دانشگاهی به ویژه استادان و دانشجویان با مشارکت فعال در یک بسیج علمی همگانی و با حمایت و مساعدت همه سازمانها، نهادها و دستگاههای اجرایی بتوانند نقش ممتاز و متمایز خود را در بهره برداری از امکانات و ظرفیتهای موجود ایفا نمایند و ضمن تثبیت و تعالی جایگاه نخست جمهوری اسلامی ایران در منطقه، رتبه علمی کشور را از مرتبه فعلی به مراتب بالاتر در جهان ارتقاء بخشند.

اینجانب با عرض تبریک سال تحصیلی جدید، از خداوند متعال توفیقات روزافزون همه شما عزیزان و پیشگامان توسعه و تعالی ایران اسلامی را تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) و زعامت مقام معظم رهبری و در خدمتگزاری بیش از پیش به ملت مسلمان و حق شناس ایران و تحقق اهداف و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مسألت می نمایم.

 

                                          والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

                                          حسن زیاری

                                      آغاز سال تحصیلی 92-93

 

 

 
امتیاز دهی
 
 

برای مشاهده آرشیو اخبار کلیک کنید
خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.