دوشنبه 7 خرداد 1397   09:49:24
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار

همزمان باعید غدیربرگزارشد، جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه پیام نور استان کرمان

جشن فارغ التحصیلی 80 دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی دکتر محمود فرهادیان رئیس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان در این مراسم ضمن تبریک میلاد امام هادی (ع) وعید غدیر اظهار داشت: دانشجویان  سرمایه های ارزشمند جامعه هستند و دانشگاه پیام نور همواره در توسعه علم ، پیشرو بوده ، به گونه ای که رتبه  اول کیفیت آموزش را در بین تمام دانشگاهها ی کشور را کسب کرده است.

رییس دانشگاه پیام نور مرکز کرمان  با اشاره  توانمندیهای دانشگاه پیام نور افزود: امروز افتخار این را داریم که دانشگاه پیام نور جزء یک درصد دانشگاههای برتر کل دنیا قرار گرفته است و توانستیم در پایگاه استنادی جهان اسلام در زمینه کیفیت آموزشی رتبه ممتاز را کسب نمائیم.

فرهادیان افزود: تمامی افتخارات و دستاوردهای چشمگیری که تاکنون  در دانشگاه پیام نور حاصل شده است مرهون تلاش دانشگاهیان و بویژه دانش آموختگان این دانشگاه بوده است.

وی افزود: دانش آموختگان دانشگاه پیام نوردانشجویانی باسواد، پژوهشگر و با فرهنگ هستند که توانسته اند در مقاطع تحصیلی بالاتر رتبه های ممتازی را کسب نمایند و بالاترین رقم قبولی را به خود اختصاص دهند.

جشن فارغ التحصیلی درمرکز رفسنجان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کرمان ،مراسم جشن فارغ التحصیلی 80 دانشجوی مرکز رفسنجان نیز همزمان با دهه ولایت برگزار شد.

در این مراسم ، دکتر روح ا... خلیلی نژاد  رئیس دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان و قائم مقام دانشگاه پیام نور تهران ،اظهار داشت: دانشگاه پیام نور جزء  10دانشگاه برتر دنیاست و مدرک آن بین المللی و معتبر است .


رئیس مرکز رفسنجان، توانمند سازی و  پرورش دانشجویان کارافرین را از برنامه جدی دانشگاه پیام نور برشمرد .

 
 
امتیاز دهی
 
 

آرشيو اخبار

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما