جمعه 29 تير 1397   21:16:21
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
دکتر آبرود ، فارغ التحصیلان دانشگاه سفیران خوبی برای جامعه هستند
  
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری در جمع دانش آموختگان دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد ، ضمن تبریک ولادت  با سعادت امام موسی کاظم (ع) بیان کرد : فارغ التحصیلان دانشگاه سفیران خوبی برای جامعه می باشند چرا که بزرگترین سرمایه جامعه، نیروی انسانی تحصیل کرده و با مهارت است که بتواند به نیاز های جامعه پاسخ دهد .
دکتر آبرود گفت  : دانشجویان بخشی از آینده کشور می باشند که با علم ، دانش و خلاقیت خود می توانند کشور را به سمت شکوفایی و ترقی برسانند.
وی با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش در جامعه، از مسئولیت خطیر فارغ التحصیلان بعنوان اعضای متعهد و متخصص کشور سخن گفت و خاطرنشان کرد: از امروز شما وارد مرحله جدیدی از زندگی خواهید شد که بایستی برای توسعه و آبادانی همه جانبه کشور بیش از پیش همت گماشته و قدم بردارید.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان  گفت : مقطع کارشناسی پلی است برای گذر از اولین مقطع دانشگاهی به سوی زندگی علمی ویا اشتغال در آتی که  دانشجویان باید   تجربه ها و آموخته های علمی و عملی  دوران تحصیل خود را در زندگی و در بین مردم بکار گیرند.
وی با آرزوی شادی و موفقیت روز افزون در تمامی مراحل زندگی فارغ التحصیلان و داشتن خاطرات شیرین و بیاد ماندنی از آنان خواست که همواره ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشيو اخبار

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما