دوشنبه 30 بهمن 1396   01:05:20
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخبار
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور خبر داد: بسکتبال پیام نور نماینده دانشگاه های قاره آسیا در لیگ جهانی
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور گفت: تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور به عنوان نماینده دانشگاه های قاره آسیا در سومین دوره لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان جهان که در تاریخ 21 شهریور لغایت 27 در کشور چین شهر ژیامن برگزار خواهد شد، حضور خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی، نصیرزاده با عنوان اینکه تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور برای دومین سال پیاپی است که شانس حضور در این دره از رقابت را به دست می آورد، افزود: بسکتبالیست های دانشگاه پیام نور فردا شب ساعت 22 تهران را به مقصد گوانگ جو، ترک خواهند کرد .
وی خاطر نشان ساخت: در این دوره از مسابقات که در 4 گروه تیمی به صورت دوره ای برگزار می شود، 16 دانشگاه به عنوان نمایندگان سایر قاره ها حضور دارند که در نهایت از هر گروه 2 تیم به دور رقابت ها صعود خواهند کرد.
دبیر شورای ورزش دانشگاه در ادامه گفت: با توجه به تجربه دور گذشته حضور در این رقابت ها و کسب عنوان ششمی امیدواریم که بتوانیم نماینده شایسته ای برای کشور باشیم و با دست پر به میهن برگردیم.
لازم به توضیح است، تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور با هزینه AUSF فدراسیون ورزش های دانشگاهی آسیا به این رقابت ها اعزام می شود.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشيو اخبار

خانه | بازگشت |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما