استانها
1397/9/14 چهارشنبه
دکتر معصومی رییس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در مراسم روز دانشجو:
دانشجویان مطالبه گر و انقلابی ما همیشه در صحنه هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور: مراسم روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز ، با حضور دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان و رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور، مسئولین دانشگاه و جمع کثیری از دانشجویان در محل سالن علامه جعفری مرکز تبریز برگزار شد.
دکتر معصومی ضمن تبریک روز دانشجو به جمع حاضر و تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم و تشکر از استقبال بی نظیر دانشجویان ، گفت : دانشجویان معماران آینده کشور هستند و در مقابله با استکبار جهانی به عنوان افسران نرم در خط مقدم، با ایمان و تعهد خود خنثی کننده تمامی نقشه های شوم دشمنان هستند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان با بیان اینکه دانشجویان ما مطالبه گر و انقلابی هستند ، گفت : دانشجویان همواره در صحنه های حساس سیاسی و علمی حضور داشته اند و حضور پر رنگ آنان تضمین کننده استقلال سیاسی و اقتصادی ایران عزیز اسلامی بوده و خواهد بود.
رئیس دبیرخانه منطقه 3 دانشگاه پیام نور  با اشاره به لزوم تقویت مستمر دین و ایمان و پیروی از سیره ائمه اطهار ( ع ) و اینکه خودسازی باید از درون و از خودمان شروع شود ، گفت : ما مسئولین دانشگاه پیام نور خود را موظف به ایجاد بستر و زیرساخت لازم جهت تربیت دانشجویانی خلاق ، مبتکر ، نوآور و مومن و متعهد می دانیم و در این راه با کمک شما دانشجویان بیش از پیش تلاش خواهیم کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سنجری امام جمعه شهرستان جلفا به عنوان مهمان ویژه و سخنران این مراسم نیز ضمن تبریک این روز به دانشجویان و اشاره به ماهیت استکبار ستیزی روز دانشجو ، گفت : همه ما مسئولین باید برای جوانان و دانشجویان برنامه ای مدون داشته باشیم .
امام جمعه جلفا با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشوربه علت فاصله گرفتن از دین است ، گفت : عزت امروز کشور و سربلندی ایران عزیز اسلامی به علت مدیریت جوانانی همچون باکری ها در زمان جنگ تحمیلی است و بسیاری از فرماندهان لشگر پیامبر( ص ) از جوانان مکه و مدینه بودند و این نشانگر این است که جوان مومن و متعهد می تواند افتخار آفرین باشد.
در این مراسم ضمن اجرای بخشهای متنوع تئاتر و مسابقات هیجان انگیز ، از نفرات برتر در حوزه های مختلف دانشجویی که طی یکسال گذشته در مسابقات مختلف و فعالیت های فرهنگی و علمی موفق به کسب عنوان شده بودند توسط دکتر معصومی ، دکتر فضلی و حجت الاسلام سنجری تقدیر و تشکر بعمل آمد.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir