استانها
1397/12/21 سه‌شنبه
در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی ؛
مراسم تجلیل ازانجمن ها و کانونهای دانشجویی در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی برگزارشد

 
آیین تجلیل از انجمن ها،تشکل ها و کانونهای دانشجویی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با حضور مسئولین دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه : امروز سه شنبه 21 اسفندماه این مراسم با حضور مسئولین دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی و دانشجویان عضو این تشکل ها برگزار، و به رسم یادبود به این دانشجویان لوح تقدیر و هدایایی اهداشد.
حسن آبادی مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان ، گزارشی از عملکرد انجمن ها و کانونها ارائه داد و اعلام کردوگفت  برای اولین بار در سطح دانشگاه پیام نورکشور برنامه هایی توسط این دانشجویان اجرا شده و مورد استقبال کشوری و استانی قرار گرفته است.
در ادامه دکتر ثقفی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی  گفت: پتانسیل دانشجویان دانشگاه پیام نور استان بسیار بالاست و دانشجویان با همت و تلاش می توانند با همین شرایط کمبود امکانات به قله های افتخار نائل آیند و از دانشجویان خواست: از فرصت های زندگی کمال استفاده را برده و وقت آزاد خود را صرف ایده پروری،کارآفرینی و اشتغال زایی کنند.
دکتر ثقفی اظهار داشت: دانشگاه پیام به دانشگاه های نسل چهارم ورود کرده و از دانشجویانی که فعال در زمینه کارآفرینی،استارت آپ و .. هستند حمایت خواهد کرد.
درخاتمه این  مراسم از انجمن ها،تشکل ها و کانونهای دانشجویی برتر دانشگاه پیام نور استان خراسان جنوبی با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر بعمل امد وا
یستگاه مطالعه کانون فرهنگی هنری رنگین کمان مرکز بیرجند توسط رئیس دانشگاه پیام نور استان افتتاح شد.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir