فرهنگی
1398/2/21 شنبه
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور:
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور : تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به المپیادهای علمی از برنامه های سال 98
تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به المپیادهای علمی از برنامه های سال 98
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور  در خصوص مهم‌ترین برنامه‌های معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برای سال ۹۸ اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه های ما برای سال ۹۸ در محور دانشجویی، کاهش مشکلات مالی دانشجویان در حوزه شهریه است. برنامه هایی را با توجه به وضعیت ۴ یا ۵ استان در معرض آسیب سیل، پیش‌بینی کرده ایم تا با کمک صندوق های مختلف، مساعدت های لازم را به دانشجویان داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی، دکتر امین ناجی ادامه داد: تقویت بنیه علمی دانشجویان برای آماده‌سازی جهت ورود به المپیادهای علمی از دیگر برنامه های ما مهم است. در المپیادی که روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته در کشور برگزار شد، برای نخستین بار ۲۹۳ دانشجوی ممتاز پیام نور را پشتیبانی کردیم و تلاش داریم رنکینگ خود را در زمینه علمیِ دانشجویی ارتقا دهیم.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: در حوزه تربیت بدنی نیز به دنبال عمومی‌سازی و همگانی کردن ورزش هستیم. بهترین راه، افزایش مشارکت همگانی دانشجویان در فعالیت های مربوط به تربیت بدنی و سلامت است.
امین ناجی با اشاره به مشارکت دانشگاه پیام نور در کمک به سیل‌زدگان کشور گفت: به محض شروع بحران، تمام مراکز ما به حالت آماده‌باش درآمدند. مراکزی که درگیر سیل بودند، بستر مناسبی را برای پشتیبانی آسیب‌دیدگان فراهم کردند. مراکز ما علاوه بر پشتیبانی مادی و معنوی به محل تجمع کمک های مردمی تبدیل شده و مدیریت بخشی از امور را در کنار سایر نهادها به عهده گرفتند.
وی افزود: مراکز دانشگاه پیام نور در سوسنگرد، به خوبی نقش ایفا کردند. مرکز ما در این شهر به محل طبخ غذا مبدل شد و در روزهای آغازین به حدود ۳ هزار نفر غذا تحویل داد. هزینه تهیه غذا هم بر پایه کمک های مردمی جمع شده از کل کشور، ساماندهی شد. همچنین نهادی شبیه به ستاد بحران در سوسنگرد تشکیل داده و در پلدختر نیز مرکز خود را به عنوان ستاد بحران در اختیار سایر نهادها قرار دادیم.
امین ناجی در پایان گفت: همکاران ما تا روز ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۹۸ فرصت داشتند از یک تا ۵ روز حقوق خود را برای کمک به پشتیبانی از سیل‌زدگان اهدا کنند. این اتفاق بدون ذکر نام انجام شده و در موارد مشخص هزینه می شود.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir