سه‌شنبه 1 مرداد 1398   20:37:33
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

آموزش
1397/9/5 دوشنبه
با حضور اعضای حقیقی و حقوقی؛
نشست هیات ممیزه جدید دانشگاه برگزار شد

.

اولین جلسه هیات ممیزه دانشگاه پیام نور که بر اساس آیین‌نامه ابلاغی وزارت علوم و منطبق با دستورالعمل مصوب شورای دانشگاه انتخاب و منصوب شده‌اند  امروز با حضور اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد رضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور در ابتدای نشست با اشاره به فرآیند جدید افزود: انتخاب اعضای حقیقی و حقوقی هیات ممیزه بر اساس دستورالعمل وزارت از بین مناطقی که واجد  شرایط بوده اند انجام شد و اعضای محترم هیئت علمی در یک فرآیند انتخاباتی بر اساس صلاحیت ها ، سوابق علمی و شرایط مندرج در آیین نامه در بوته انتخاب سایر اعضای علمی قرار گرفتند.

 وی با تأکید بر سلامت انتخابات افزود: انتخابات به صورت الکترونیکی و با مشارکت بالای اعضای علمی برگزار شد و در نهایت از بین افرادی که بیشترین رای را کسب کرده بودند ۱۶ نفر به عنوان اعضای حقیقی معرفی شدند .

وی اذعان داشت : سه عضو  نیز از سوی وزارت علوم معرفی شدند و در نهایت احکام ۱۹ عضو هیات ممیزه جدید در دانشگاه صادر شده است.

 دکتر زمانی ابراز امیدواری کرد که با کمک اعضای جدید بتوانیم بیش از پیش در راستای ارائه خدمات ارزنده به جامعه دانشگاهی اهتمام ورزیم.

پس از سخنان رییس دانشگاه، هیات ممیزه در اولین دستور جلسه، اعضای کمیسیون های تخصصی را انتخاب کرد و دکتر مرتضی محسنی نیز مجددا به عنوان دبیر هیات ممیزه انتخاب شد.
شایان ذکر است، متعاقب ابلاغ وزارت علوم، بررسی پرونده های ارتقای مرتبه دو دانشگاه «جامع علمی کاربردی» و « فنی و حرفه ای» نیز به عهده هیات ممیزه دانشگاه پیام نور است.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ