دوشنبه 27 خرداد 1398   17:17:33
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فناوری و پژوهش
1397/10/3 دوشنبه
در دانشگاه پیام نور قزوین صورت گرفت؛
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور/ فهرست اسامی پژوهشگران برتر

.

 45 پژوهشگر برتر دانشگاه‌های پیام نور کشور، 5 فناور برتر، 3 نشریه برتر، 1 مدیر آموزشگاه و 30 عنوان کتاب برتر دانشگاه‌های پیام نور استان قزوین با اهدای لوح و تندیس تجلیل شدند.
به گزارش روابط عمومی، رضا رسولی شربیانی رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین در مراسم  تجلیل از پژوهشگران برتر این دانشگاه گفت: استان قزوین یکی از استان‌های مطرح در حوزه دانشگاهی است و بیش از 50 دانشگاه در این استان در حال فعالیت هستند.
وی با اشاره به فعالیت دانشگاه پیام نور استان قزوین عنوان کرد: این دانشگاه از سال 1369 فعالیت خود را آغاز و در حال حاضر در شهرهای قزوین، بوئین‌زهرا، تاکستان، آبیک، آوج، الوند، دانسفهان، شال و اسفرورین شعبه دارد.
رئیس داشگاه پیام نور استان خاطرنشان کرد: در واحدهای دانشگاه پیام نور استان قزوین بیش از 90 رشته و گرایش در مقطع کارشناسی و 17 رشته در مقطع کارشناسی ارشد به ایفای نقش آموزشی، پژوهشی و فرهنگی می‌پردازند.
وی در خصوص امکانات دانشگاه پیام نور بیان کرد: وجود آزمایشگاه‌های مختلف، سایت‌های کامپیوتر، آمفی‌تئاتر، کارگاه‌های آموزشی، کتابخانه و سالن مطالعه، سالن ورزشی و سالن غذاخوری ازجمله امکاناتی است که برای 8 هزار و 836 دانشجو مهیا شده است.
رسولی شربیانی تصریح کرد: این دانشگاه آماده است 48 رشته بین‌رشته‌ای را جایگزین رشته‌های تکراری کند تا بدین واسطه رشته‌های کاربردی برای دانشجویان فراهم شود.
گفتنی است، آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور کشور با حضور محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور، محمدعلی کریمی معاون پژوهش دانشگاه پیام نور، آیت‌الله عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین، مسئولان استانی، پژوهشگران و اساتید دانشگاه پیام نور برگزار شد. فهرست اسامی پژوهشگران برتر از طریق لینک ذیل قابل دسترسی است.

اسامی پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ