سه‌شنبه 30 مهر 1398   22:19:59
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1397/9/7 چهارشنبه
مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام نور خبر داد:
کسب 6مقام برتردانشگاه پیام نوردرجشنواره بین المللی حرکت.

.

یازدهمین جشنواره بین المللی حرکت که با حضور دانشجویان انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور از روز یکشنبه ۴ آذر ماه کار خود را آغاز کرده بود، امروز به کار خود پایان داد. شایان ذکر است ؛ اختتامیه این جشنواره با حضور معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، روسای برخی از دانشگاه ها و همچنین با حضور گرم و پر شور دانشجویان عضو انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور بامعرفی نفرات برتربه کارخودپایان داد.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام نور از کسب 6مقام برتر این دانشگاه دراین جشنواره خبردادوگفت: این جشنواره از رویدادهای مثبت در حوزه دانشجویی می باشد چرا که امکان بروز و ظهور توانمندی های دانشجویان و همچنین امکان ایجاد ارتباط با صنعت و بازار و نیز شرایط مساعد برای مباحث کارآفرینی را ایجاد می نماید.

دکتر محمدی افزود: در این جشنواره دانشجویان، اساتید، صنعتگران و کارآفرینان زیادی از غرفه های انجمن های علمی بازدید و مذاکرات متعددی هم برای تجاری سازی برخی از دستاوردهای دانشجویان و انجمن ها صورت گرفت.

وی تصریح کرد : از نقاط قوت و تحسین برانگیز یازدهمین جشنواره بین المللی حرکت مشارکت و حضور پرشور دانشجویان کشورهای مختلف بود که از مرکز کابل دانشگاه پیام نور هم ۷ نفر از دانشجویان شرکت داشتند.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ