دوشنبه 27 خرداد 1398   18:10:10
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

فرهنگی
1397/10/15 شنبه
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:
ضرورت تحول در دروس معارف اسلامی / دانشجویان باید علاوه بر دانش، به اخلاق دینی هم مزین شوند

.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی با تاکید بر لزوم تحول در دروس معارف اسلامی گفت: دروس معارف اسلامی، بعد از انقلاب اسلامی با توجه به ضرورت تبیین مبانی دینی در دانشگاه ها، جزو سرفصل دروس قرار گرفت و امروز باید این دروس متناسب با شبهات دانشجویان تنظیم و به روز رسانی شود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در گردهمایی اساتید گروه معارف دانشگاه پیام نور که در قم برگزار شد، افزود: اساتید گروه معارف وظیفه دارند علاوه بر ارائه دانش و اطلاعات لازم به دانشجویان، مزکّی و مربی نیز باشند .
وی با عنوان اینکه استاد تراز در نظام فکری تعلیم تربیت کسی است که خود را مسئول دانش و تربیت دانشجویان در تمامی زمینه ها بداند، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی در حالی 40 امین سال خود را پشت سر می گذارد که هجمه های بسیاری از سوی دشمنان به همه ارکان جامعه به ویژه ارکانی که سبب انسجام و وحدت مردم در آغاز انقلاب بوده است، وارد می شود.
حجت الاسلام والمسملین رستمی افزود: انقلاب اسلامی دارای دستاوردهای بسیار ارزشمندی است که دانشجویان باید از آن مطلع باشند و وظیفه اساتید گروه معارف در دانشگاه ها برای ارائه دانش و بینش دینی به دانشجویان بسیار سنگین است.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ