دوشنبه 2 ارديبهشت 1398   05:31:06
بيشتر
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 
امتیاز دهی
 
 

استانها
1397/8/13 يكشنبه
چند خبر از دانشگاه پیام نور استان فارس
برپایی موکب اربعین در دانشگاه پیام نور شیراز/برگزاری تریبون آزاد در دانشگاه پیام نور اوز

.

برگزاری همایش آسیب شناسی افسردگی دانشجویی در دانشگاه پیام نور شیراز
همایش" آسیب شناسی افسردگی دانشجویی و روشهای زندگی سالم" در سالن شهید مطهری دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز، به همت کانون همیاران سلامت ، همایش آسیب شناسی افسردگی دانشجویی و روشهای زندگی سالم درسالن شهید مطهری دانشگاه پیام نور شیراز برگزار شد.
در این همایش رهگذر عضو هیات علمی دانشگاه آزاد به تشریح جنبه های مختلف افسردگی در دانشجویان ،  راههای جلوگیری از این افسردگی و همچنین چگونگی داشتن یک زندگی سالم  توام  با  شادی ، امید و انگیزه  پرداخت.
اسلامی خواه دبیر کانون همیاران سلامت دانشگاه پیام نور شیراز از برگزاری همایش و کارگاههای متنوع دیگری در ماههای آینده خبر داد .

 
برگزاری تریبون آزاد در دانشگاه پیام نور اوز
تریبون آزاد با موضوع حجاب و عفاف در دانشگاه پیام نور اوز، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور اوز ،کانون فرهنگی حجاب و عفاف با همکاری پایگاه بسیج کمیل  دانشگاه ،تریبون آزادخود را در محوطه دانشگاه با حضور  ریاست دانشگاه پیام نور اوز ،مسئول امور فرهنگی ،حراست و دانشجویان موافق و مخالف و چاش هایی که جوانان امروزی با آن روبرو هستند برگزار کرد. در این تریبون  مساًله حجاب  و اینکه از دیرباز در سرزمینمان مورد بی حرمتی  قرار گرفته و نمونه بارز آن کشف حجاب رضاخان و مشقتی که زنان ایران زمین در این زمینه  کشیده و با آن روبرو بودند عنوان گردید.قشرجوان جامعه دغدغه های حجاب را احساس می کنند که بایستی توسط خانواده ها از سنین کودکی حجاب را که از آمیزه های نظام مقدس اسلام است در خانواده گوشزد و نتایج مثبتی که در آینده به همراه خواهد داشت بهره مند گردند.در نگاهی دیگر به این موضوع پرداخته شدکه حجاب صرفاً چادر نیست و باید با عفاف، هم جسم و هم روح خود را پالایش کرد و جامعه را با تزریق عفت فردی چه بانوان و چه آقایان به سمت راستینی هدایت کرد.
 
 
 
برپایی موکب اربعین  در دانشگاه پیام نور شیراز
به مناسبت اربعین حسینی موکب الزهرا(س) در ساختمان قلم دانشگاه پیام نور شیراز برپا شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور شیراز ، به مناسبت اربعین حسینی و به همت کانون محبین اهل بیت (ع) و کانون ایثار و شهادت ، موکب الزهرا(س) در دانشگاه پیام نور شیراز برپا شد.
برگزاری مسابقه حفظ قرآن ، پاسخ به شبهات دانشجویی، نمایشگاه دفاع مقدس، توزیع بروشور فرهنگی و مذهبی ، نمایشگاه عکس و پوستر ، پخش نماهنگ و پذیرایی از اساتید و دانشجویان از جمله برنامه های موکب الزهرا(س)دانشگاه پیام نور شیراز بود.
این موکب به مدت 3 هفته در ساختمان قلم دانشگاه پیام نور مرکز شیراز برپا شد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر