کمیته فناوری نانو
فناوری نانو
گزارش نشست سراسری چهارمین دوره توان‌افزایی رابطین فناوری نانو دانشگاه ها
 و مراکز و موسسات آموزش عالی سراسر کشورمدیرکل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور خبر داد

دکتر محمد اورکی، مدیرکل امور دانشجویان گفت: کمیته فناوری نانو در دانشگاه پیام نور فعال شد و هدف از ایجاد این کمیته ایجاد تحرک و پویائی در بین دانشجویان علاقه مند به  فناوری نانو ، شناسایی دانشجویان فعال حوزه نانو  و ارائه راهکار برای تولید در این حوزه است.

مدیر کل امور دانشجویان با عنوان اینکه نخستین جلسه کمیته فناوری نانو با محوریت ترکیب ساختار و اساسنامه کمیته نانو فناوری دانشگاه،در حوزه دانشجویی برگزار شد، اظهار داشت:دانشگاه پیام نور تا سال 2011 حدود 200 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر بین الملی حوزه نانو دارد و تا کنون از دانشگاه پیام نور حدود 75نهاد ترویجی در ستاد توسعه فناوری نانو ثبت شده است.

وی با اشاره به مسابقات ملی نانو افزود: در دور اول و دوم مسابقات ملی نانو ؛انجمن نانو فناوری دانشگاه پیام نور سیرجان  جزء  10 انجمن برتر شناخته شده است و امید است که تا پایان سال بیشتر استان ها به ثبت حداقل یک نهاد ترویجی در زمینه نانو اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند با دبیرخانه کمیته فناوری نانو دانشجویی 22485299 و پست الکترونیک : bn@pnu.ac.ir تماس حاص نمایند.


کسب رتبه برتر نهاد سازی، آموزش و ترویج فناوری نانو دانشگاهها را (سال تحصیلی 93-94)،به شما اساتید، دانشجویان و همکاران گرامی تبریک عرض می نماییم.

بيشتر

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما