راهنمای برنامه کلاس های نیمسال اول سال تحصیلی 97-13961- آغاز کلاسهای نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 روز شنبه  1/7/96 می باشد.


2- کلیه دروس ترمهای فرد ( ترمهای اول، سوم، پنجم و هفتم از لیست ارائه دروس هر رشته ) و برخی از دروس ترمهای زوج (به تشخیص مدیر گروه مربوطه) به صورت عادی ارائه می شوند. البته اگر تعداد دانشجویان در هر درس به حدنصاب تشکیل کلاس ( 10 نفر برای رشته های علوم پایه و 15 نفر برای رشته های علوم انسانی ) برسد، کلاس به صورت کامل تشکیل می شود و در صورتی که تعداد دانشجو 5 نفر یا بیشتر باشد ولی به حد نصاب نرسد برای آن درس، کلاس رفع اشکال برگزار خواهد شد و دروس با تعداد دانشجوی زیر 5 نفر نیز خودخوان خواهند شد.


3- برنامه کلیه کلاسها در سیستم جامع دانشگاهی گلستان درج شده است. برای مشاهده برنامه کلاسها در سیستم گلستان، پس از انتخاب واحد، گزارش ثبت نام ( گزارش 101 ) را از منوی زیر در سیستم دریافت نمایید:

ثبت نام ==> گزارش های ثبت نام ==> ثبت نام ==> 101 - گزارش نتیجه ثبت نام (ترمیم) دانشجو در طول ثبت نام
4- برای کلیه دروس عملی ارائه شده، کلاس تشکیل خواهد شد. ضمنا حضور دانشجو در کلاسهای کارگاهی، آزمایشگاهی و یا عملی الزامی می باشد و در صورت عدم حضور یا غیبت بیش از یک جلسه، نمره عملی دانشجو در آن درس، « صفر » درج خواهد شد.


5- شرکت در کلاسهای دروس تئوری اجباری نیست و دانشجو می تواند در این کلاسها شرکت نکند ولی برای دریافت نمره میان ترم شرکت در امتحان میان ترم الزامی است.
 

6- در این نیمسال، دروس عمومی معارفی مشترک مقطع کارشناسی ( که طبق لیست ارائه دروس عمومی باید یکی از آنها توسط دانشجو گذرانده شود ) به شرح ذیل ارائه شده است:

6-1- از بین دروس تفسیر موضوعی قرآن و تفسیر موضوعی نهج البلاغه، درس تفسیر موضوعی قرآن ارائه شده است.

6-2- از بین دروس آشنایی با قانون اساسی، انقلاب اسلامی ایران و اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)، درس آشنایی با قانون اساسی ارائه شده است.

6-3- از بین دروس آیین زندگی (اخلاق کاربردی)، اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) و فلسفه اخلاق، درس اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) ارائه شده است.7- دروس عمومی اختیاری «ارزشهای دفاع مقدس» و «کارآفرینی» نیز ارائه شده است.8- آخرین اخبار از تغییرات برنامه کلاس ها و یا لغو کلاس ها و همچنین برنامه هفتگی کلاس ها را نیز می توانید از منوی « اطلاعیه ها » در صفحه اصلی همین سایت دریافت نمایید.9- پس از مشاهده برنامه کلاسی، به برنامه هفتگی که در ابتدای هر هفته در منوی اطلاعیه ها درج می شود نیز توجه نمایید تا از دروسی که در هر هفته لغو می شوند یا تاریخ و ساعت برگزاری آنها تغییر می کند مطلع گردید.


توجه مهم: برای تسریع در اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های دانشگاه ( از جمله اخبار لغو یا تغییر برنامه کلاسها و... )، کانال رسمی دانشگاه در تلگرام نیز راه اندازی شده است و دانشجویان گرامی می توانند با عضویت در این کانال در اسرع وقت از اخبار و اطلاعیه های دانشگاه مطلع شوند.

آدرس کانال رسمی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در تلگرام (  damavandpnu@ ):
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما