فرهنگی
1396/1/19 شنبه
سرهنگ دوم پاسدار حمید ماندگاری: از نقش ارزنده ی دکتر قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در پیشبرد برنامه های مختلف بسیج دانشجویی تقدیر کرد.

.

حمید ماندگاری فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس به دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از اهتمام و مشارکت صمیمانه ایشان در پیشبرد برنامه های مختلف بسیج دانشجویی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان هرمزگان، درمتن این پیام آمده است:

دانشگاه محیطی جوان، پرانرژی، حساس، برانگیزنده، روشنفکر، آرمان گرا مرتبط با افکار و اندیشه ها و ده ها ویژگی دیگر جان امید و جام جم حیات و رشد ملی است. هم دلسوزان بدان آرزومندانه می نگرند و آینده برتر را در گر و تکاپوی آن می شمارند و  هم کینه توزان و دشمنان بدان طمع ورزانه نظر می کنند و آمال خویش را از آن دریچه تمنا می دارند.

در این میان دانشجویان مومن و انقلابی که همواره پرچم دار جنبش اصیل دانشجویی بوده اند رسالتی بس سنگین بردوش داشته و دارند.

جنابعالی که نقش ارزنده ای در پیشبرد برنامه های مختلف بسیج دانشجویی دانشگاه های پیام نور استان در سال 1395 بر عهده داشته اید بر حسب وظیفه این لوح تقدیر به پاس همکاری بی شائبه و خالصانه شما تقدیر می گردد.

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ