روابط عمومی
1396/9/12 يكشنبه
کسب مقام سوم دانشگاه پیام نور هرمزگان در جشنواره پژوهش و فناوری

.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در اختتامییه هفته پژوهش از دانشگاه پیام نور که موفق به  کسب رتبه سوم گردید تجلیل و از خانم دکترفاطمه عامری سیاهویی رئیس اداره کارآفرینی و ارتباط با صنعت بصورت ویژه تقدیر شد.

دکتر عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر در دانشگاه پیام نور بندرخمیر با بیان اینکه یکی از محورها و شاخص های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه در دنیای امروز، پژوهش است گفت:تحقیق و پژوهش فرآیندی وقت گیر و زمان بر است و باید گامی اساسی برای حمایت از تولید های داخلی و ملی برداشته شود.

 در ادامه خانم دکتر فاطمه عامری رئیس ارتباط با صنعت و پژوهش کارآفرینی دانشگاه در این مراسم با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در زمینه پژوهش گفت: در زمینه های علمی، نوآور باشید و توجه کافی به انتقال علم و تولید علم داشته باشید .

وی اظهار داشت: در طی این مدت نمایندگان صنایع غرب استان خواستار برقراری ارتباطات مستقیم صنایع و دانشگاه بودند که در آینده تفاهم نامه هایی با این صنایع منعقد خواهد شد.

دکتر احمد زاهری سرپرست دانشگاه پیام نور بندرخمیر به ارائه گزارشی جامع از عملکرد پژوهش و فناوری دانشگاه در طی سه سال اخیر پرداخت و افزود: یکی از اهداف و برنامه های این همایش معرفی نویسندگان و مولفین و پژوهشگران دانشگاه می باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه تجلیل شد.

 

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ