اموزش
1395/12/19 پنجشنبه
دکتر رستمی ابوسعیدی رئیس عالی دانشگاه پیام نور کشور در نشست با خیرین:

.

استان هرمزگان بعد از استان فارس، دومین استان از لحاظ جذب کمکهای خیرین و مردمی می باشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی در نشست با خیرین دانشگاه ساز در استان هرمزگان با بیان اینکه در دورترین نقاط کشور واحد دانشگاهی داریم، افزود: مشکلات مالی یکی از مشکلات اساسی می باشد که با آن روبرو هستیم و طبیعتاً با شهریه کمی که از دانشجویان می گیریم نمی توانیم این مشکلات را مرتفع نماییم .

دکتر " رستمی ابوسعیدی " تصریح داشت : نمی توانیم شهریه ها را افزایش بدهیم چرا که وضعیت مالی همه دانشجویانی که در دورترین نقاط کشور هم هستند مناسب نمی باشد .

وی تبیین داشت: استان هرمزگان بعد از استان فارس دومین استان از لحاظ جذب کمکهای خیرین و مردمی می باشد که جای بسی خرسندی می باشد و نشان می دهد که مردم هرمزگان به ارتقای سطح علمی استان خود اهمیت می دهند و در این راه از هیچ کمکی دریغ نمی کنند .

به گفته عالی ترین مقام دانشگاه پیام نور کشور، خیرین بیش از 80 میلیارد ریال به دانشگاه پیام نور کمک کردند و بالغ بر 3 میلیون متر مربع زمین به دانشگاه پیام نور اهدا کردند و پرداخت هزینه های تامین جهیزیه و کمک به ازدواج دانشجویی را نیز تقبل کردند .

دکتر رستمی با بیان اینکه 70 درصد بودجه دانشگاههای کشورهای دیگر از کمکهای خیرین می باشد ، اظهار داشت : دانشگاه پیام نور بیش از 700 هزار دانشجو در حال حاضر در مناطق محروم دارد .

وی همچنین خاطرنشان ساخت :تعداد 15 رشته کارشناسی ارشد از رشته های تحصیلات تکمیلی به استان هرمزگان اختصاص می دهیم و زیرساختهای لازم آن را نیز فراهمم کرده ایم .

گفتنی است مراسم تجلیل از خیرین دانشگاه پیام نور با حضور دکتر " رستمی ابوسعیدی " رییس دانشگاه پیام نور کشور حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس، دکتر محمد آشوری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس، و دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان"اکرمی، معاون سیاسی و امنیتی استاندارهرمزگان و جمع کثیری از خیرین حوزه دانشگاه در هتل هما برگزار شد .

رییس دانشگاه پیام نور کشور در پایان از خیرین دانشگاهها در تمامی شهرستانها قدردانی نمود و افزود : قرار است در سال آینده در موزه ای در تهران ، عکس خود خیرین و بناهای کمک کرده آنها را جا نمایی نماییم .

گفتنی است در پایان از خیرین دانشگاه پیام نور آقایان محمد رضا زاده، سیدعبدالجلیل قاسمی، سیدعبدالله هاشمی ، اسماعیل امینایی ، امان الله طاهری زاده ، خسروانی ،سید عبدالجلیل قتالی ، ادریس طاهری پور ، حسین خلیل نژاد ، ایوب زارعی ، محمد نورشبهکی ،صلاح الدین احمدی ، ابراهیم زرهی ، محمد کمالی ، عباس کمالی ، منصور عباسی ، حاج محمد ارزانی ، شریف ناخدایی ، محمد شریف نااخدایی و احمد رستمانی با اهدای لوح سپاس و تندیس قدردانی شد

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ