به گزارش واحد فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور استان سمنان، به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان ، جانبازان و شهدای گرانقدر 8 سال جنگ تحمیلی، ریاست دانشگاه پیام نور استان با فرماند هی نیروی انتظامی دیدار کرد.
در این دیدار دکتر یوردخانی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، از زحمات نیروهای انتظامی در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن تشکر نمودند.
وی ابراز داشتند امروز امنیت بالای شهر و استان مرهون زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم نیروی انتظامی می باشد.
 دکتر یوردخانی یکی از شاخصه ها و دلایل انتخاب شهری برای تحصیل توسط دانشجویان را با لا بودن امنیت آن دانست و ابراز داشت که خوشبختانه شاخص های امنیت در استان از استاندارد های بالایی برخوردار است.
فرمانده نیروی انتظامی استان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس دانشگاه، هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و خاطر نشان کرد: دفاع مقدس متعلق به تمام مردم ایران است و اگر امروزه شاهد امنیت در کشور هستیم به خاطر رشادت ها و از خودگذشتکی تمام مردم ایران هستیم. سردار روح الامین قاسمی در ادامه گفتند تمام کشور های توسعه یافته بر سه محور تأکید دارند: آموزش، سلامت و امنیت. اگر امنیت باشد تمام اتفاق های میمون خواهد افتاد. در پایان این دیدار لوح تقدیری از طرف دانشگاه به فرماندهی نیروی انتظامی اهدا گردید.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما