اخبار
برگزاری نخستین جشنواره ملی ایده و طرح های فناورانه دانشگاه پیام نور

دکتر محمد علی کریمی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور گفت: نخستین جشنواره ملی ایده و طرح­های فناورانه دانشگاه پیام نور با حضور 40 صاحب ایده برتر و مهمانانی از معاونت علمی ریاست جمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت و معدن و تجارت، ستاد توسعه فناوری نانو و سرمایه گذاران و حامیان این جشنواره در تاریخ 10  و 11 اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی دانشجویی در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

ایشان گفتند: تاکنون بالغ بر 1500 ایده متشکل از ایده اساتید، دانشجویان و کارکنان از دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاه­ها در حوزه­های علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، فناوری اطلاعات، کشاورزی و منابع طبیعی، معماری و هنر و میان رشته ای در سامانه این جشنواره ثبت گردیده است.

معاون پژوهش و فناوری تصریح کرد: ایده­های دریافت شده در دو مرحله داوری اولیه شدند (26 فروردین و 2 اردیبهشت ماه) که از میان آنها 40 ایده برتر، برای رقابت در روز اول جشنواره معرفی خواهند شد. در روز اول جشنواره 40 ایده برتر هر کدام بین 5 تا 7 دقیقه داوری و در پایان از بین این 40 ایده، 10 ایده برتر آن جهت تقدیر و اهدا جوایز در روز دوم جشنواره معرفی خواهند شد.

دکتر کریمی خاطر نشان کرد: در پایان روز اول (10 اردیبهشت ماه) دو کارگاه آموزشی تخصصی (با ارائه گواهی حضور) برگزار خواهد شد. روز دوم از ساعت 8 تا 11 برنامه بازدید از نمایشگاه فن بازار را داریم و سپس از ساعت 11 تا 13 مراسم اختتامیه و اهدای جوایز نخستین جشنواره ملی ایده و طرح­های فناورانه برگزار خواهد شد.

ایشان در پایان افزودند: استقبال بسیار خوب ایده­پردازان و مبتکرین در ثبت و ارسال ایده، نشان از رشد چشمگیر این جشنواره ملی و نشان از توانمندی دانشگاه پیام نور در حوزه فناوری دارد. جشنواره ایده  و طرح­های فناورانه دانشگاه پیام نور به نوعی مهمترین جشنواره ایده دانشگاهی بعد از جشنواره ایده وزارت علوم،تحقیقات و فناوری است. 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما