اخبار
امکان اشتغال و کارآفرینی با بهره مندی از آموزش ترکیبی و بومی گزینی در دانشگاه پیام نور

دکتر کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه با بهره­مندی از آموزش ترکیبی و بومی­گزینی شرایط اشتغال و کارآفرینی را تسهیل می­کند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور همزمان با آغاز فعالیت ستاد استارتاپ تولید محتوای دیجیتال دانشگاه پیام نور، ضمن اشاره به آمار قابل توجه و بیش از 80 درصدی دانشجویان تحصیلات تکمیلی و قریب 50 درصدی دانشجویان کارشناسی شاغل و کارآفرین در این دانشگاه، افزود: شیوه آموزش نیمه حضوری و ترکیبی، بومی گزینی، اعتماد به نفس و سخت­کوشی دانشجویان این دانشگاه، عامل اصلی چنین شرایطی است.

وی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور برنامه­های جدی و وسیعی را در راستای افزایش سهم شاغلین و کارآفرینان و ورود به حوزه­های استارتاپی مختلف تنظیم کرده است، اولین گام در این حوزه را استارتاپ تولید محتوای دیجیتال دانست و گفت: ایده­های بدیع، بکر و ثروت­آفرین دانشگاه در شهریور ماه معرفی و مورد حمایت همه جانبه دانشگاه، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت دانش­بنیان ابر زندگی قرار خواهند گرفت.

دکتر کریمی افزود: این حمایت­ها شامل جذب سرمایه­گذار، تسهیلات مالی، اخذ مجوزهای لازم، جذب نیروی انسانی، خدمات توانمندسازی و ... خواهد بود و ما انتظار داریم از طریق این استارتاپ در نهایت جمعیت قابل توجهی در سطح کشور از طریق کارآفرینان این رویداد، اشتغال یابند.

وی از تداوم برگزاری استارتاپ­ها خبر داد و گفت: به دلیل کثرت جامعه مخاطب، تنوع موضوعی، سرعت بازدهی و امکان درآمدزایی بالا با حداقل سرمایه­گذاری، تا پایان سال دو استارتاپ دیگر نیز در این حوزه خواهیم داشت.
علاوه براین، دو استارتاپ بعدی مورد نظر در حوزه­های خدماتی و صنعتی- فناوری است که به زودی جزئیات آن پس از نهایی شدن تفاهم و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان­های مورد نظر اعلام خواهد شد.

 
امتیاز دهی
 
 

 
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما