اخبار
1
برگزاری اولین استارت آپ بین المللی تولید محتواهای دیجیتال در تهران و ایروان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور اعلام نمود که برای نخستین بار دانشگاه پیام­نور با همکاری واحد امور مراکز بین­الملل دانشگاه و دانشگاه ایروان ارمنستان در حوزه­های مختلف تولید محتوای دیجیتال و با محوریت گردشگری و سلامت مبادرت به برگزاری استارت­آپ بین­المللی مشترک در تهران و ایروان می­نماید.

رئیس شورای سیاستگذاری استارت­آپ­های دانشگاه در این رابطه افزود بر طبق برنامه­ریزی­های صورت گرفته این استارت­آپ در دو مرحله صورت خواهد پذیرفت که مرحله اول آن در تیرماه سال جاری و در تهران خواهد بود و مرحله دوم آن در شهریور ماه و در ایروان انجام می­شود.

وی با اشاره بر توافقات و تفاهمات صورت پذیرفته و در خال انجام در این خصوص افزود که رویداد مزبور با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت علوم، مرکز رسانه­های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان گردشگری و وزارت بهداشت و همچنین دانشگاه ایروان و سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان صورت می­پذیرد.

دکتر کریمی با تأکید بر اهمیت حضور و نقش­آفرینی دانشگاه پیام­نور در حوزه استارت­آپ­های منجر به کارآفرینی و ثروت­آفرینی، ایفای نقش برجسته­تر دانشگاه در این راستا علاوه بر مقولات آموزشی و در بعد بین­الملل و با توجه ویژه به پتانسیل­های منطقه­ای را مورد تأکید قرار داد.

ایشان در همین راستا از برنامه­ریزی درخصوص برگزاری استارت­آپ­های مشترک مشابه با همکاری کشورهای عمان، عراق، افغانستان، آذربایجان و ترکیه در آینده نزدیک خبر داد.


 
امتیاز دهی