1396/9/27 دوشنبه تیم دانشگاه پیام نور استان زنجان در مسابقات ملی شتاب دوم شد

تیم دانشگاه پیام نور استان زنجان  در مسابقات ملی شتاب دوم شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: تیم دانشگاه پیام نورابهر از میان 2 هزار 818 ایده ارسالی به مسابقات ملی شتاب رتبه دوم را کسب کرد.

اصغر حاج علی اکبری اظهار کرد: جشنواره ملی شناسایی و توانمندسازی ایده‌های برگزیده (شتاب) در هفته پژوهش و فناوری توسط اداره کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، به منظور تجلیل از ایده‌های برگزیده کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در جریان برگزاری جشنواره ملی شناسایی توانمندسازی هر استان می‌توان یک‌ جشنواره شتاب استانی برگزار کرد و پس از داوری اولیه سه ایده برتر خود را به وزارت علوم معرفی کرد، افزود: در این راستا ۹۳ ایده به وزارت علوم معرفی شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان با بیان اینکه داوری بر اساس فیلم‌های سه دقیقه‌ای ارسالی از هر استان انجام شد، اضافه کرد: در این مرحله 15 ایده برتر انتخاب و وارد مرحله سوم شد.

حاج علی اکبری با بیان اینکه در مرحله سوم نیز هر تیم ایده خود را در زمان سه دقیقه به صورت حضوری ارائه کرد، افزود: بر این اساس داوران نیز سه دقیقه فرصت داشتند، تا در این باره نظرات و امتیازات خود را اعلام کنند.

وی با بیان اینکه پس از اعلام نظرات داوران تیم دانشگاه پیام نور ابهر از میان 2 هزار و 818 ایده، جایگاه دوم را در سومین دوره مسابقات شتاب ملی به دست آورد، گفت: اعضای تیم نیز شامل دکتر حسن کرمی عضو علمی دانشگاه  (سرپرست تیم) فاطمه صادقی (فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد پیام نور ابهر)، قهرمان آقاجانی بودند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما