3
1396/2/18 دوشنبه افتتاح کانون «مهر» در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

همزمان با روز معلم صورت گرفت

افتتاح کانون «مهر» در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان

کانون «مهر» همزمان با روز معلم در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان زنجان، رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان ظهر امروز در مراسم بزرگداشت مقام شامخ استاد در دانشگاه پیام نور زنجان اظهار کرد: ستون توسعه پایدار و متوازن بر دوش نظام آموزشی کشور است.

 علی محمدی با بیان اینکه نظام آموزشی در هر جامعه و کشوری تضمینکننده توسعه پایدار و متوازن است، افزود: اساتید و معلمان بخش اصلی نظام آموزشی را تشکیل میدهند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان از راهاندازی و افتتاح کانون «مهر» در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان خبر داد و گفت: راهاندازی کانون «مهر» در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان اتفاق مهم و ارزشمندی است.

وی با اشاره به فعالیتهای انجمن مهرانه بیماران سرطانی بیان کرد: انجمن مهرانه در حوزههای مختلف از جمله تغذیه، پیشگیری از بیماری‌ها و ورزش فعالیت دارد.

محمدی ابراز کرد: راهاندازی کانون «مهر» در دانشگاه پیام نور مرکز زنجان با هدف پشتیبانی، شناخت و معرفی این انجمن به دانشجویان و کارکنان صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان در مورد انتخابات و نقش دانشگاه در این راستا افزود: دانشگاه پیام نور استان زنجان با رعایت همه جوانب قانونی تعیین شده آماده میزبانی و حمایت از همه گروهها، سلایق سیاسی و فکری در جامعه است.

وی ادامه داد: دانشگاه بهترین مکان برای دیدگاههای مختلف است تا در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این دوره از انتخابات گام مهمی بردارد.

در پایان این مراسم از اساتید برتر دانشگاه پیام نور مرکز زنجان با اهدای لوح و هدایای نفیس تقدیر شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ