منو اشيا عمودي
صفحه اصلي
تبليغ ها
آموزش
اخبار
اخبار
اخبار
اخبار آرشيوي
اداری مالی
تحصیلات تکمیلی
تربیت بدنی
جستجو
رويدادها
زمان ديجيتال
زمان عقربه اي
متون عمومي
منو
ورود كاربران
همايش ها
ورود
بيشتر
اخبار
 
دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان کردستان با انتشار بیانیه‌ای با تاکید بر لزوم حفظ آرامش عمومی جامعه، اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان کردستان، دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان کردستان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر بر حفظ آرامش از سوی مردم تاکید نمودند و عنوان کردند: مردم فهیم و ولایتمدار استان کردستان و همه آحاد ملت شریف ایران اسلامی، امروز بیشتر از همه به ضرورت حفظ آرامش در جامعه پی برده اند و این دشمنان ملت غیور ایران اسلامی هستند که همواره تلاش می‌کنند، به هر بهانه‌ای به انسجام و وحدت مردم آسیب زده و از بیان خواسته‌های به حق و انتظارات مردم سوءاستفاده کرده و موج سواری کنند.

این بیانیه می‌افزاید: همه می‌دانیم دغدغه اقتصادی و رکود و بیکاری دل همه را به درد آورده است. ولی بی شک حل مشکلات کشور به ویژه در مسائل اقتصادی نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و حفظ آرامش و وحدت مردم است.

بیانیه دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان کردستان با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات به حق مردم، از مسئولان ذی‌ربط می‌خواهد که تمام تلاش خود را به کار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان و اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات موجود و حمایت از تولید ملی بر این مشکلات غلبه کنند.

در این بیانیه با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده ایران اسلامی با ناکامی در  تمام تلاش‌های مخرب بار دیگر، نظام متکی بر مردم و بنا شده بر خاک گلگون ایران اسلامی را نشانه گرفته است و با استفاده از احساسات پاک جوانان این مرز و بوم در فکر تضعیف این درخت تنومند ایران اسلامی است، عنوان شده است: ملت باهوش، بصیر، با تدبیر و با استقامت، تمام توطئه‌ها را خنثی کرده و این بار نیز آگاهانه دشمن را مأیوس خواهند کرد.

در این بیانیه عنوان شده است: در روزهای اخیر شاهد برخی از تجمعات و اعتراضات مردمی در مورد مسائل اقتصادی و مشکلات معیشتی در برخی از شهرها بودیم. و آنچه مسلم است، مردم عزیز ایران درگیر برخی مشکلات به خصوص مشکلات اقتصادی هستند و این موضوع را نباید به هیچ عنوان انکار کرد، از همین رو دولت و مسئولان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با پیاده سازی منویات مقام معظم رهبری و اجرای فرامین ایشان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حل این مشکلات گام بردارند و اجازه عرض اندام به دشمنان را در سوء استفاده از این خواسته‌های به حق ندهند.

در این بیانه تاکید شده است: چرا که آنچه طی روزهای اخیر مشاهده شد، سودجویی عده‌ای معلوم الحال از وضعیت موجود و پیوند زدن مسائل اقتصادی به مسائل سیاسی بود که در تلاش بودند، تا از این فضای موجود سوء استفاده کنند و با دادن شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام اسلامی و مسئولان، این اعتراضات را به بیراهه و انحراف بکشانند.

در بیانیه دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان کردستان عنوان شده است: انتظار می‌رود، در چنین وضعیتی ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با تدبیر و با استقامت، تمام توطئه‌ها را خنثی کرده و این بار نیز آگاهانه دشمن را مأیوس کرده و دولت نیز با درایت و تدبیر برای ناکامی دشمنان توطئه‌گر و رسیدگی به خواسته‌های به حق مردم و رفع مشکلات آنها تلاش کند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ