آغاز سال تحصيلي 1392در پيام نور واحد مارگون همزمان با سالروز ازدواج حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) رييس پيام نور واحد مارگون آغاز سال جديد تحصيلي را به دانشجويان جديدالورود تبريك گفت.
به گزارش خبرنگار دانشگاه نيوز كهگيلويه و بويراحمد روز گذشته همزمان با فرارسيدن سالروز ازدواج امام علي (ع) و حضرت فاطمه (س) جشن استقبال از دانشجويان جديدالورود دانشگاه پيام نور واحد مارگون با حضور مسئولين و نهادهاي دولتي شهر مارگون و دانشجويان اين دانشگاه درمحل مصلاي نماز جمعه اين شهر برگزار شد.
در اين جشن دانشجويان جديدالورود كه همزمان با سالروز ازدواج حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) همراه بود، حميد رمضاني رييس پيام نور واحد مارگون آغاز سال جديد تحصيلي را به دانشجويان جديدالورود اين واحد دانشگاهي تبريك گفت.
رمضاني رييس پيام نور واحد مارگون نكات مهمي پيرامون اعتماد به نفس دانشجويان، ايمان و اعتقاد به باورها و ارزشهاي دانشگاه و رعايت شئونات اسلامي دانشگاه ايراد نمود. وي اهداف كلي دانشگاه كه شامل همگاني كردن آموزش عالي و ارتقاي سطح علمي و فرهنگي و مشاركت در حل معضلات اجتمايي بود را بيان و تاكيد كرد وظايف اصلي دانشگاه پذيرش و آموزش دانشجو در كليه مقاطع تحصيلي و ايجاد و به كار گيري نظام آموزشي توانمند، پوياست.
برگزاري مراسم طنز با محوريت مسائل اجتماعي و فرهنگي-سخنراني توسط آقاي مصباح نژاد امام جمعه مارگون حول محور وظايف دانشجويان، وضعيت و مشكلات و تقابل با تهاجم فرهنگي و مواظبت و آگاهي دانشجويان از مسائل جهاني و هوشيار بودن آنها نسبت به جنگ نرم و برنامه هاي دشمنان براي منحرف كردن دانشجويان از مسائل اسلامي وعقايد ما و باورهايشان و درباره سالروز جشن مولا علي(ع) و ازدواج با بانوي دوعالم تبريك گفت.
امام جمعه شهر مارگون از مسائل اخلاقي واعتقادي ومعنوي آن امام بزرگوار صحبت كرد و در پايان پذيرايي از دانشجويان جديدالورود ودادن هديه به آنها مراسم به پايان رسيد كه شايان ذكر است هدايا بر پايه مسائل فرهنگي و خصوصاً در حوزه حجاب و عفاف به كليه دانشجويان جديدالورود اعطا شد.
منبع: امور فرهنگي دانشجويي واحد مارگون
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما