سمنان- انتخابات
يكشنبه 2 آذر 1393 مجمع عمومی و انتخابات انجمن علمی شهرسازی پیام نور مرکز سمنان برگزار شدبه گزارش خبرنگار فرهنگی مرکز سمنان، چهارشنبه ۲۱ آبان نخستین مجمع عمومی و انتخابات انجمن علمی شهرسازی به صورت مستقل و با حضور مهندس عربی هیئت علمی دانشگاه و شبانی مسئول فرهنگی دانشجویی و همچنین دانشجویان این رشته برگزار شد.

مهندس عربی عضو هیئت علمی رشته مهندسی معماری و شهرسازی در این جلسه با بیان اهمیت و ارزش انجمن علمی و فعالیتش در سطح دانشگاه گفت: این انجمن از انجمن معماری و مرمت مستقل شده است.

شبانی نیز با مهم دانستن حرکت های علمی دانشجویان ابراز داشت: با توجه به ماهیت دانشگاه پیام نور که غیرحضوری و نیمه حضوریست، فعالیت های انجمن می تواند مکمل و پوشش دهنده این روند باشد.

وی همچنین خاطر نشان ساخت انجمن علمی، نماینده رسمی دانشجویان هر رشته در دانشگاه است که دانشجویان عزیز می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق آن پیگیری و مرتفع نمایند.

مسئول فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، حضور همه ی دانشجویان و مطالبات آنها را علت پویایی و رونق انجمن دانست و از همه خواست با حضور در انجمن علمی به پیشرفت خود، دانشگاه و کشور کمک نمایند. و با یادآوری جشنواره حرکت از آنها خواست تا با کار و اجرای طرح های نو در جشنواره دستاوردهای دانشجویان انجمنهای علمی حضور یابند.

در ادامه کاندیداها با حضور در صدر کلاس ضمن معرفی به ارائه دیدگاه ها و اهداف و برنامه های خود پرداختند که پس از رای گیری نتایج آراء ماخوذه به شرح ذیل شمارش و اعلام شد: ۱- آقای میلاد صبری با ۲۶ رای ۲- آقای احمدرضا کریم با ۲۴ رای ۳- آقای حسین اسکندریان با ۲۱ رای ۴- آقای محسن کاشفی با ۲۰ رای ۵- آفای محمد مهدی صبوری با ۱۹ رای به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و آقای ابوالفضل امینی با ۱۹ رای و فاطمه جوادی پور با ۱۸رای به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل هیئن مدیره انتخاب شدند. همچنین خانم فاطمه شهپری با ۱۶ رای و سعید خوش با ۱۱ رای به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر