استانها
1398/3/13 دوشنبه
رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر:
حضور موثر دانشگاه پیام نور درتعاملات اجتماعی ضروری است
رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر در مراسم محفل انس با قرآن دانشجویان این دانشگاه گفت: دانشگاه باید درتعاملات اجتماعی نقش تاثیرگذاری داشته باشد و علاوه بر محیط علمی و فناوری و پژوهش باید با بدنه اجتماع درتعامل مستمر باشد. ما  این رویکرد را آغاز کرده ایم و تلاش و فعالیت دانشجویان این امیدواری را به ما داده است که به عنوان یک دانشگاه خاص مطرح باشیم.
به گزارش روابط عمومی، دکتر محمد رضا بحرانی افزود: این دانشگاه به واسطه ویژگی هایی که دارد منحصر به فرد است از جمله اینکه دربین دانشجویان آن می توان اقشار مختلف جامعه را دید از پزشکان متخصص تا اساتید و دانشجویان سایر دانشگاه های دیگر که برای تحصیل رشته دوم دراین دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: از ۱۸ خرداد ماه با توجه به آغاز آزمون های پایان ترم ما هرروز چند کنکور برگزار می کنیم زیرا هریک آزمون های ما به مثابه یک کنکور است. عوامل این چنینی سبب خاص بودن دانشگاه پیام نور و تفاوت آن باسایر دانشگاه ها شده ست.
رییس دانشگاه پیام نور استان بوشهر تاکید کرد: مراسم امروز جهت تقدیر از انجمن های علمی فعال و تشکل ها وکانونهای فرهنگی دانشگاه و با محوریت قرآن کریم با توجه به ماه مبارک رمضان برگزار شده است.
مراسم عصری با قرآن دانشگاه پیام نور بوشهر با محوریت تفسیر سوره حشر با حضور دانشجویان فعال فرهنگی، ورزشی و علمی برگزارشد و درپایان این مراسم دانشجویان در ضیافت افطار دانشگاه شرکت کردند.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir