فرهنگی
1398/3/22 چهارشنبه
با ارسال پیامی؛
پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی درگذشت رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و عضو هیات موسس بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه پیام نور
رئیس دانشگاه پیام نور درگذشت دکتر محمد رضاحافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و عضو هیات موسس بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه پیام نور را تسلیت گفت
دکتر محمدرضا زمانی طی پیامی ضایعه غمبار درگذشت دکتر محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و عضو هیات موسس بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه پیام نور کشور را به نظام آموزشی کشور ، جامعه خیرین و خانواده محترم ایشان تسلیت گفت.
 
متن پیام بدین شرح است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
اذا اصابتهم مصیبته قالو انا لله وانا الیه راجعون
ضایعه درگذشت دکتر محمد رضا حافظی رییس جامعه خیرین مدرسه ساز و عضو هیات موسس بنیاد حامیان و خیرین دانشگاه پیام نور مصیبتی دردناک برای جامعه تعلیم و تربیت و نظام آموزشی کشور بود.
این بزرگ مرد که سالیان عمر بابرکت خویش را در راه توسعه علم و دانایی مصروف داشت، حق عظیمی بر گردن جامعه علمی کشور دارد و بدون شک تلاش های مهر افزا و بی منت ایشان در توسعه نهاد علم و آموزش کشور در تاریخ سترگ این مرز و بوم به یادگار خواهد ماند.
اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان پیام نور این مصیبت را تسلیت و تعزیت عرض نموده ، از خداوند متعال غفران واسعه الهی برای آن عزیز سفر کرده و صبر جمیل برای بازماندگان و جامعه خیرین مسئلت دارم .
 

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir