اخبار
1397/10/22 شنبه
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی: اقدام مطلوب دانشگاه پیام نور در زمینه ارتباط با صنعت / آمادگی مجلس برای هموار کردن مسیر ارتباط صنعت با دانشگاه
اقدام مطلوب دانشگاه پیام نور در زمینه ارتباط با صنعت / آمادگی مجلس برای هموار کردن مسیر ارتباط صنعت با دانشگاه
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آمادگی قوه مقننه، برای هموار کردن مسیر ارتباط صنعت با دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی،  علی بختیار امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه پیام نور و کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران که در دانشگاه پیام نور برگزار شد، اظهار کرد: امضای این تفاهم‌نامه و همکاری صنعت و دانشگاه اقدام مطلوب و لازمی است که دانشگاه پیام نور در این حوزه پیشگام شده است.
وی افزود: در همه‌جای دنیا، دانشگاه و صنعت دو بال رشد و توسعه هستند و امروز نیز اگر در کشور ما بخواهیم منشأ حرکت و رشد باشیم، باید این دو حوزه را تقویت کنیم.
وی با بیان اینکه ارتباط صنعت و دانشگاه جزء برنامه‌های مجلس است، عنوان کرد: در قانون ششم توسعه نیز، بحث ارتباط صنعت با دانشگاه و برنامه راه لحاظ شده و در این حوزه هرگونه کمکی را در دستور کار خود قرار داریم.
بختیار خاطرنشان کرد: مجلس آماده است تا مسیر ارتباط صنعت و دانشگاه را هموار کند.
گفتنی است تفاهم‌نامه مذکور با هدف ارتقای توان اشتغال‌آفرینی و مهارت‌افزایی دانشجویان به امضای دو طرف رسید و نحوه تشکیل کمیته‌های تخصصی و کارگروه‌های ذیل این تفاهم‌نامه نیز در این مراسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir