فناوری و پژوهش
1398/3/22 چهارشنبه
رئیس شورای سیاست گذاری استارتاپ های دانشگاه پیام نور:
رئیس شورای سیاست گذاری استارتاپ های دانشگاه پیام نور: آغاز نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع مراقبت و سالمندی از 23 خرداد
آغاز نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع مراقبت و سالمندی از 23 خرداد
رئیس شورای سیاست گذاری استارتاپ های دانشگاه پیام نور از آغاز نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع "مراقبت و سالمندی" در 23خرداد ماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، دکتر کریمی در این خصوص گفت : نخستین رویداد تخصصی استارتاپی با موضوع "مراقبت و سالمندی" از سوی سازمان نظام پرستاری ایران و با همکاری و مشارکت دانشگاه پیام نور و با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری زیست بوم تولید محتوای دیجیتال ابر زندگی و سایر سازمان ها برگزار می شود.
وی با اشاره به محورهای این استارتاپ افزود : سالمندی فعال ، پویا و موفق ، بررسی وضعیت سلامت سالمندان ، ورزش و تحرک سالمندان ، آسایشگاه های مراقبت از سالمندان ، خدمات در منزل ویژه سالمندان ، سالمند و مدیریت مراقبت ، ارتقای سلامت ، آموزش و تبعیت از رژیم دارویی ، غذایی ، ورزشی و توانبخشی سالمندان از محورهای این استارتاپ است.
دکتر کریمی هدف از برگزاری این رویداد استارتاپی را تولید و طراحی وب سایت ، نرم افزار ، بازی های رایانه ای ، اپلیکیشن و سامانه های هوشمند با رویکرد مراقبت و سالمندی عنوان کرد.
گفتنی است، این استارتاپ در روزهای ۲۳ و ۲۴ خردادماه جاری در سازمان مرکزی برگزار می شود.
 

تمامی حقوق برای دانشگاه پیام نور محفوظ می باشد .

www.pnu.ac.ir