اخبار
1403/3/21 دوشنبه
فرصتی دیگر برای تحصیل در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور:
تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌محل‌های جدید آزمون كارشناسی‌ارشد

.

به گزارش روابط عمومی به نقل از سازمان سنجش پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارشناسي‌ارشد ناپيوسته سال 1403 در تاريخ 1403/03/11و اطلاعيه تمديد مهلت انتخاب رشته و اعلام رشته‌محل‌هاي جديد در تاریخ 1403/03/16، ضمن اعلام اصلاحات جديد بشرح فايل پيوست مربوط به دفترچه راهنماي انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون ياد شده مي‌رساند به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (1403/03/20) براي انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتيبي اتخاذ شده است كه بتوانند تا پايان روز دوشنبه به تاريخ 1403/03/21 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي، اطلاعیه قبلی و مندرجات اين اطلاعيه، به درگاه اطلاع‌رساني سازمان ملي سنجش و ارزشيابي نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت كدرشته‌محل‌هاي انتخابي در آزمون مذكور اقدام کنند.
لازم به تاکید است مهلت در نظر گرفته شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

در ضمن آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي اقدام کرده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل تا تاريخ 1403/03/21، نسبت به مشاهده يا ويرايش كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود اقدام نمايند. 

فایل های مربوط به دفترچه ها انتخاب رشته کارشناسی ارشد و اصلاحیه های آن را در زیر دانلود کنید:

لازم به ذکر است که برخی از رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور علاوه بر دفترچه انتخاب رشته در اصلاحیه های اول و دوم دفترچه قرار دارند و داوطلبان می توانند تا آخر وقت امروز نسبت به ویرایش و افزودن رشته محل های جدید اقدام کنند.

برای مشاهده رشته محل هاي جديد و اصلاحات دوم مربوط به دفترچه راهنماي انتخاب رشته آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1403 اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده فایل اصلاحات اول دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1403 اینجا را کلیک کنید

دریافت دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1403 کلیک کنید 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر