فناوری و پژوهش
1402/2/16 شنبه
معاون پژوهش و فناوری خبر داد:
انعقاد و برگزاری جلسه توجیهی عملیاتی‌سازی تفاهم‌نامه فی مابین دانشگاه با شرکت بیمه نوین

.


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از انعقاد و برگزاری جلسه توجیهی عملیاتی‌سازی تفاهم‌نامه فی مابین دانشگاه با شرکت بیمه نوین خبر داد.
معاون پژوهش و فناوری گفت: هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه استفاده از ظرفیت‌های شرکت بیمه نوین و دانشگاه پیام نور به منظور توسعه شبکه فروش بیمه و ایجاد اشتغال و کارآفرینی می‌باشد. و در همین راستا جلسه توجیهی به منظور ایجاد هماهنگی و دستیابی به یک رویه مشخص برای اجرایی و عملیاتی سازی تفاهم‌نامه مذکور با محوریت کارورزی و اشتغال دانشجویان، کارکنان، بازنشستگان و خانواده آنان بصورت ویدیو کنفرانس و برخط در سراسر کشور بصورت هم‌زمان بین دانشگاه پیام‌نور و نمایندگان بیمه نوین برگزار شد.
دکتر ابراهیمی در ادامه اعلام کرد: محور اصلی همکاری مبنی بر ایجاد اشتغال و آموزش برای متقاضیان و فرایند کلی همکاری با دانشگاه می‌باشد که با توجه به گستردگی نوع فعالیت شرکت بیمه نوین به عنوان شبکه فروش در صنعت بیمه امکان همکاری برای دانشجویان، کارکنان دانشگاه، بازنشستگان، اساتید، اعضاء هیات علمی و همچنین بستگان آنان در چارچوب های مختلف به عنوان نماینده جنرال (آئین نامه شماره 75 و 2/75 "کلیه رشته های بیمه‌ای")، نماینده فروش بیمه های زندگی (آئین نامه شماره 96) میسر می باشد، همچنین در صورت درخواست متقاضی امکان گذراندن دوره کارورزی نزد شعب و شبکه فروش شرکت بیمه نوین میسر می باشد.
وی افزود: معرفی متقاضیان توسط دفاتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه پیام‌نور در سراسر کشور به شرکت بیمه نوین و آموزش متقاضیان نیز توسط شرکت بیمه (بمنظور آشنایی با صنعت بیمه و مزایای همکاری با بیمه نوین) انجام خواهد شد. اجرای این برنامه می‌تواند پتانسیل اشتغال برای دانشجویان و دانش‌آموختگان دانشکاه پیام نور را فراهم کند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر